تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

آتلیه طراحی و گرافیک

آتلیه طراحی و گرافیک” 

آتلیه طراحی و گرافیک پویا هنر نوین با داشتن آرشیوی ۱۲ ساله از برترین کتاب های گرافیک و بسته بندی (بالغ بر بیش از ۳۰۰ کتاب اورجینال خارجی) و ۱۰۰ ها هزار وکتور، پترن، عکس و فایل های محصولات بسته بندی یکی از کاملترین آرشیوهای گرافیکی ایران می باشد.
این آرشیو عظیم در کنار طراحان خلاق، ایده پرداز و با تجربه این قابلیت را به آتلیه گرافیک پویاهنر داده است تا بعد از جلسات توجیهی محصول و اطاق فکر بتوانند به سرعت طرحی با کیفیت و در خور محصولات شما طراحی و ارائه نمایند.

لازم به ذکر است که طراحان واحد آتلیه طراحی پویا هنر به غیر از نرم افزارهای گرافیکی روز دنیا به نرم افزارهای اختصاصی صنعت بسته بندی و جعبه سازی (طراحی خط قالب جعبه مقوایی) نیز اشراف کامل داشته و این خود باعث وجه تمایز خروجی های آتلیه گرافیک پویا هنر به نسبت واحدهای گرافیکی دیگر است.
ارائه محصول به مشتریان همیشه به صورت موکاپ و یا به صورت سه بعدی متحرک است تا مشتریان گرامی بتوانند تجسمی واقعی از محصول خود داشته باشند.

در نهایت تمام تلاش تیم طراحی ارائه بسته بندی نو و خلاقانه (بنا بر نیاز مشتری و بازار جامعه هدف) می باشد.

مشتریانی که خواهان طراحی ساختار یا گرافیک جدید برای محصولات خود هستند به این قسمت مراجعه کرده و بعد از جلسه حضوری و مشاوره توسط تیم متخصصان آتلیه برای ایده پردازی به اطاق فکر این واحد ارجاع داده می شوند.