تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

آموزش هایدلبرگ در راستای کسب تجربه

  • از بیستم تا بیست و دوم فوریه، شرکت PMC ATL، کلاس آموزشی انعطاف پذیری در عملکرد را برگزار خواهد نمود.
  • در راستای تلاش برای افزایش تجربۀ مشتری، مرکز رسانه­ های چاپی هایدلبرگ در آتلانتا (PMC ATL)، برگزاری دوره ­های آموزشی را به فعالیت­های خود در حوزۀ آمریکای شمالی اضافه نموده است. در ماه فوریه، مرکز هایدلبرگ برگزاری دو دورۀ آموزشی برای اعطای گواهینامه­ های Idealliance G7 و Stahfolder را برنامه­ ریزی نموده است.
  • ارول موبیوس (Errol Moebius)، رئیس مرکز PMC ATL می­گوید: ما بسیار خوشحالیم که می­توانیم در مرکز PMC ATL، آموزش­های لازم در مورد پیشرفته­ ترین تجهیزات موجود را به مشتریان و نهادهای صنعتی ارائه نماییم. ما با دسترسی به آخرین تجهیزات تولید شده، نرم ­افزارها، مواد مصرفی و خدمات قادریم برنامه­ های آموزشی خود را با توجه به تغییرات و نیازهای بازار، تغییر داده و گسترش دهیم.
  • مجموعۀ PMC ATL دیگر به مانند گذشته صرفا یک مرکز دمو نیست و از ۶ تا ۸ فوریه میزبان برگزاری دورۀ آموزشی برای دریافت مدرک Idealliance G7 خواهد بود. مدرک G7 برای دست­یابی به رنگ­آمیزی هماهنگ در خلال فرآیندهای چاپ تعریف شده است. هدف از آن ایجاد تعادل بین رنگ­های سیاه و سفید است تا انجام چاپ­های متعدد از چندین دستگاه مختلف و با رنگ­ آمیزی مشابه را تضمین می­ نماید.
  • جردن گورسکی (Jordan Gorski)، مدیر پروژه صدور گواهینامۀ Idealliance می­گوید:” ما مفتخریم که شرکت هایدلبرگ میزبان برگزاری دوره ­های آموزشی تخصصی و حرفه­ ای G7 می­باشد. ما بعنوان یک گروه صنعتی پیشرو در زمینۀ چاپ و بسته­ بندی تجاری بسیار مفتخریم که می­توانیم فرصتی مناسب برای شرکت ­کنندگان بوجود آوریم تا در یک دورۀ آموزشی در کلاس جهانی حضور یابند و با فناوری­ های پیشرفته در زمینۀ چاپ آشنا گردند.”
  • شرکت­ کنندگان در این کلاس، گواهینامه ­های G7 Experts و G7 Professional را دریافت خواهند نمود. گواهینامه­ های G7 برای آنهایی که بدنبال افزایش دانش شخصی و مهارت­ آموزی در زمینۀ چاپ و تجهیزات وابسته هستند بسیار ایده ­آل هستند. این افراد در حوزه­های مدیریت رنگ، پردازش و کنترل کیفیت با استفاده از روش G7 موفق به دریافت گواهینامه می­شوند. آموزش­ها بصورت تجربی و از سوی مدرسان برجستۀ این صنعت انجام می­شوند. مدت اعتبار این گواهینامه­ها، ۲ سال می­باشد.
  • مجموعۀ PMC ATL به منظور بروزرسانی و ارتقاء دانش اپراتورها و به حداکثر رساندن بهره ­وری آنها، اقدام به برگزاری کلاس­های آموزشی در زمینۀ تجهیزات چاپ نموده است. موبیوس توضیح می­دهد که ابرهارد وینزیل (Eberhard Weinzierl)، متخصص برنامه­ های کاربردی هایدلبرگ سه دورۀ آموزشی را پیشنهاد داده است: انعطاف­ پذیری در توان، انعطاف­ پذیری در عملکرد و انعطاف ­پذیری در توان تجاری. او هر ماه و به مدت سه روز به آموزش یکی از این دوره ­ها پرداخته و کار با هر دو ابزار دستی و خودکار را آموزش می­دهد.
  • مجموعۀ PMC ATL از ۲۰ تا ۲۲ فوریه، کلاس آموزشی انعطاف ­پذیری در عملکرد را برگزار خواهد کرد. این دورۀ آموزشی به شرکت­ کنندگان اجازه می­ دهد تا تأثیر وزن کاغذ، درجه و فرمت آن در هر نوع از چاپ‌های صنعتی و تجاری را از نزدیک تجربه نماید. این کلاس بر روی حداکثرسازی ارزش محصولات خانگی تمرکز دارد. شرکت­ کنندگان ترغیب می­شوند تا از این تجهیزات در فروشگاه­های خود استفاده نمایند و آنها را جایگزین نسخه ­های قبلی نموده و از دانشی که در این زمینه کسب می­کنند، هر روز بتوانند استفاده نمایند.
آموزش هایدلبرگ در راستای کسب تجربه

 

نوشته های مرتبط