تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

ارزیابی برای تغییرات در چاپخانه

تمام چاپخانه ها بدون در نظر گرفتن اندازه آنها باید ضرورت تغییر ناشی از پیشرفت اقتصادی و صنعتی را تشخیص دهند. تغییرات در این صنعت یک فرآیند مداوم و غیر قابل اجتناب می باشد. به هر حال تغییری که صرفا بخاطر تغییر انجام پذیرد می تواند زیان بخش باشد. تغییرات عمده باید بر اساس دلایل قاطع و الزام آور باشند مثل دلایل زیر:
  • شرکت به خاطر تغییرات در تکنولوژی، کیفیت مورد نیاز، تحویل کار، قیمت، کاهش مشتری، کاهش سود و غیره در عملکرد خود با مشکلاتی روبروست.
  • تغییر در روشها و فرآیندها ضروری است که می تواند بر مشتریان نیز تاثیر بگذارد.
  • مشتریان بیشتر کارهای قبل از چاپ مثل حروف چینی و صفحه آرایی را خودشان انجام می دهند.
  • ساختار مدیریتی ناکار آمده بوده و دستیابی به اهداف را با مشکل مواجه می نماید.
  • احتمال ادغام با دیگر چاپخانه ها یا خرید توسط چاپخانه های دیگر وجود دارد.
اعمال تغییر یکی از روش های اعمال تغییر پس از ارزیابی ضرورت آن عبارت است از: برقراری ارتباط و ارائه توضیح در مورد آن. ارتباط صحیح بستگی به موقعیت انتقال پیام از یک شخص به شخص دیگر دارد. اطلاعات در مورد تغییرات پیشنهادی باید شامل دلایل مستدل برای انجام تغییر و چگونگی تاثیر آن بر افراد باشد. اهمیت این امر در کسب اعتماد و حمایت کارکنانی است که یا در فرآیند برنامه ریزی حضور داشته و یا تحت تغییرات پیشنهادی قرار خواهند گرفت. انجام این کار فقط پس از بررسی همه جانبه کار شرکت و نحوه عمل مدیریتی آن و به روشی که دیگران را به حمایت از اجرای تغییرات تشویق کرده و آنها را با موقعیت سازمان تطبیق دهد موفقیت آمیز خواهد بود. وقتی با محدودیت های فنی، انسانی . مالی روبرو می شویم، زور و قدرت و استفاده از آن یک راه حل است که می تواند محدود کننده هم باشد.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *