تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

اولین دوره فشرده آموزشی ویژه مدیران صنعت چاپ

⭕️ این دوره ها شامل۱۰جلسه آموزشی است که در دو بخش پنج جلسه ای تدریس خواهند شد.
👈 مباحث آموزشی که توسط آقای صادقی به صلاحدید شرکت ایران روتاتیو ومتناسب با نیازهای روز مدیران صنعت چاپ کشورتدوین شده

دوره‌های آموزش مدیریت برای مدیران صنعت چاپ

موفقیت شما، موفقیت ماست

از ابتدای قرن حاضر، محیط صنعت با مشکلات بزرگی نظیر: افزایش هزینه‌ها، رقابتی شدن بیش از پیش بازار و افزایش سطح انتظار مشتری دست به گریبان بوده است.
در کشور ما، صنعت چاپ نیز از این موضوع مستثناء نیست و در سال‌های اخیر با چالش‌های زیادی رو‌به‌رو بوده است که از آن جمله به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
• بالارفتن قیمت تمام شده محصول چاپی
• ثابت ماندن یا حتی پایین آمدن قیمت خدمات چاپی
• لزوم تربیت نیروی انسانی ماهر در کوتاه‌ترین زمان
• مهم‌تر شدن تأثیر دانش فنی نسبت به تجربه
• تغییر سریع تکنولوژی و کوتاه شدن طول عمر رقابتی تکنولوژی‌های پیشرفته
• پایین آمدن تیراژ کارهای چاپی به ویژه در بخش چاپ تجاری
• عرضه شدن هر روزه راه‌حل‌های تولیدی و خدماتی جدید از طرف رقبا
• ورود رقبای خارجی به بازار مصرف داخلی
• ضرورت کاهش قیمت تمام شده کالای چاپی به منظور حضور در بازارهای منطقه‌ای و جهانی و
• …

خوشبختانه ایران امروز به سمت بهبود اقتصاد و تجارت جهانی پیش می‌رود و کلیه بخش‌های صنعتی ایران و از جمله صنعت چاپ و بسته‌بندی، به این باور رسیده‌اند که تأکید صرف بر توسعه ظرفیت تولید و ارائه خدمات، چاره‌ساز نیست و موفقیت در تحقق استراتژی‌های رقابتی، در گروی افزایش کارایی و اثربخشی تولید است.

لذا تفکر غالب در میان مدیران صنایع کشور آن است که ضمن بکارگیری فناوری‌های مدرن و پیشرفته روز، جهت نوسازی خطوط تولید، سیستم‌های مدیریتی حاکم بر فرایندهای عملیاتی ، پشتیبانی و مدیریتی واحدهای صنعتی نیز مطابق با استانداردهای جهانی و پایاپای کشورهای پیشرو صنعتی، اصلاح و بروز شود.

از آنجاییکه فناوری و دانش، دو بال جدایی‌ناپذیر موفقیت هستند، مأموریت شرکت ایران روتاتیو ، ایجاد بستر آموزشی مناسب برای مدیرانی است که به دنبال پیشرفت‌های اساسی و مطمئن در زیرساخت‌های مدیریتی کسب و کار خود هستند. لذا شرکت ایران روتاتیو در گامی جدید، فضای آموزشی مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی به مدیران صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران فراهم نموده و در جهت ارتقای دانش مدیریت آنها، همت گماشته است. قطعا این رویکرد، منجر به سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه در صنعت نیز خواهد شد.

ما گام نخست را ، همراه با مدرس رشته مدیریت با مدرک دکترای صنایع و سابقه سال‌ها حضور آکادمیک و مشاوره موفق در صنعت چاپ برداشته‌ایم و به منظور ارائه بهترین شرایط آموزشی، امکانات مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران‌روتاتیو (PTEC) را با دانش تخصصی مدیریت تلفیق نموده‌ایم.
تاسیس مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران روتاتیو (PTEC ) بدنبال ایجاد یک فضای آموزشی مرتبط و کاربردی برای صنعت چاپ کشور بوده است. هدف ما در کنار همراهی مدیران صنعت چاپ در مسیر پیشرفت روزافزون، این است که فضا و شرایط مرکز آموزشی و نمایشگاهی ایران‌روتاتیو (PTEC) را به صورت هدفمندتر و تخصصی‌تر، در خدمت آموزش و انتقال دانش آکادمیک و کاربردی ارتقا داده و به مدلی بی همتا نظیر مرکز آموزشی گروه هایدلبرگ(PMA) تبدیل نماییم.
دانش مدیریت نیز همچون تکنولوژی نیازمند سرمایه‌گذاری است. قطعا سرمایه‌گذاری در یادگیری و ارتقای دانش سازمانی، نقش موثری در موفقیت مراکز چاپی خواهد داشت.
دوره جامع آموزشی مدیریت برای مدیران صنعت چاپ، گام نخست ایران روتاتیو است و قطعا استقبال شما اشتیاق ما را در سرمایه‌گذاری در سیستم‌های آموزشی بین‌المللی و دعوت مداوم از مدرسین و متخصصین داخلی و خارجی و همراه با مدارک معتبر داخلی و بین‌المللی دوچندان خواهد نمود.
از شما دعوت می‌نماییم تا با شرکت در اولین دوره تخصصی آموزش سیستم‌های مدیریتی ویژه مدیران صنعت چاپ، همراه با ما بهروزی و موفقیت را برای صنعت چاپ ایران به ارمغان آوریم.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *