تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

اولین نمایشگاه کاغذ و مقوا

بیش از ۶۰ غرفه از صبح روز چهارشنبه ۱۰ مرداد در اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فرآورده‌های سلولزی و ماشین‌‌آلات وابسته جدیدترین دستاوردها و فناوری‌های این حوزه را به نمایش می‌گذارند.

رضا امیدی رئیس در اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ و مقوا ‌گفت: رویکرد نمایشگاه امسال حمایت از کالای ایرانی و تعاملات سازنده بین واردکنندگان، تولیدکنندگان و فروشندگان با هدف زمینه‌سازی برای توسعه صادرات در این حوزه است.

وی افزود: در سالن ۳۵ نمایشگاه، ۶۰ غرفه در حوزه‌های مختلف در تلاش هستند تا با ایجاد بستر مناسب برای فضای تولید و رقابت، جدیدترین ماشین آلات مربوطه و ورود تکنولوژی‌های نوین را عرضه کنند.

امیدی با اشاره به حضور پررنگ‌ کشورهای مختلف در این نمایشگاه، گفت: شرکت‌کنندگانی از کشورهای روسیه، ترکیه، هند و چین در کنار تولیدکنندگان ایرانی این نمایشگاه غرفه خواهند داشت.

وی تاکید کرد: در برگزاری این نمایشگاه، مجموعه‌های مختلفی مانند انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا، تعاونی انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق، اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا، سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران و سازمان صنایع کوچک و شرکت‌های صنعتی ایران مشارکت خواهند داشت.

اولین نمایشگاه تخصصی کاغذ، مقوا و فراورده‌های سلولزی و ماشین‌‌آلات دهم تا سیزدهم مرداد ماه هر روز از ساعت تا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *