تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

برگزاری کارگاه تخصصی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

چهار کارگاه آموزشی تخصصی هم زمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود،‌ این نمایشگاه ۲۲ تا ۲۵ آذر در محل دائمی نمایشگا‌ه‌ بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی چهار کارگاه آموزشی با موضوعات تخصصی کاغذ،‌ چاپ و مدیریت رنگ برگزار خواهد شد.

نخستین نشست این کارگاه، چهارشنبه ۲۲ آذر با موضوع «فرایند تولید ورق و شناخت کیفی آن» از ساعت ۱۴ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه توسط مهندس علی حق‌پرست ارائه می‌شود.

همزمان با دومین روز این نمایشگاه،‌ پنجشنبه ۲۳ آذر نیز کارگاه «تاثیر مدیریت رنگ بر بهره‌روی چاپخانه‌ها» از ساعت ۱۱ تا ۱۳ توسط مهندس مانی نورایی اجرا خواهد شد.

همچنین دکتر مهدی منظورالاجداد در روز جمعه ۲۴ آذر از ساعت ۱۱ تا ۱۳ کارگاه «کاغذشناسی در چاپ افست» و مهندس آرش نیک‌دست در روز شنبه ۲۵ آذر، کارگاه «دنیای بازار مارکتینگ و فروش زیاد» دیگر کارگاه‌های این نمایشگاه را براگزار می‌کنند.

امسال نمایشگاه در ۱۳ سالن برگزار می‌شود و سالن ۳۸b که از سالن‌های نوساز نمایشگاه است به وسعت چهار هزار و ۵۰۰ متر و سالن ۵ به وسعت سه هزار و ۵۰۰ مترمربع به مجموعه سالن‌های بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران افزوده شده است.

در این دوره سالن های بخش غربی در اختیار برگزارکنندگان قرار داده می شود، در پاویون اروپا که امسال در سالن ۳۸ نمایشگاه تهران قرار دارد، چاپخانه‌دارانی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، اتریش و فرانسه به تعامل و رایزنی با چاپخانه‌داران ایرانی می‌پردازند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته تهران ۲۲ تا ۲۵ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد

برگزاری کارگاه تخصصی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

برگزاری کارگاه تخصصی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

 

نوشته های مرتبط