بسته بندی آرایشی و بهداشتی

بسته بندی آرایشی و بهداشتی

بسته بندی آرایشی و بهداشتی

بسته بندی آرایشی و بهداشتیبسته بندی آرایشی و بهداشتی به فرآیند طراحی و تولید جعبه برای محصولات آرایشی و بهداشتی گفته می شود. که شامل طراحی شکل ، رنگ ، تایپوگرافی ، لوگو ، تصاویر و سایر المان های تصویری برای انواع بسته ها است.در نتیجه باید روی بسته بندی خلاقانه محصولات آرایشی و بهداشتی سرمایه گذاری کرد. به ویژه زمانی که نوبت به صنعت پر رقابتی چون لوازم آرایشی می رسد ، طراحی بسته بندی بسیار به چشم می آید و کلید موفقیت است. اما با وجود برندهای متعددی که از محصولات آرایشی و بهداشتی به چشم می خورد ، توجه به این امر بسیار چالش برانگیز شده است.بسته بندی شما اولین چیزی است که می تواند لوازم آرایشی و زیبایی را به بهترین شکل موجود به مشتری معرفی کند. اگر بسته بندی لوازم آرایشی شما توجه آنها را جلب کند و با آنچه که به دنبال آن هستند ارتباط برقرارکند ، احتمالاً محصول شما را به خانه می برند و امتحان می کنند. اگر نه؟ به احتمال زیاد گرد و غبار را در قفسه جمع می کند.

خانم ها به چه مواردی در بسته بندی لوازم آرایشی توجه می‌کنند؟

اهمیت بسته بندی بر هیچ برندی پوشیده نیست. اما متاسفانه این امر از اشتباهات بیشماری که رخ می‌دهد، جلوگیری نمی کند. برای اجتناب از این اشتباهات پرهزینه، دانستن این نکته برای برندها حیاتی است تا بدانند که عناصر مهم بسته‌ بندی برای مصرف‌کنندگان چه چیزهایی هستند پیش از آنکه طراحی‌ها انجام شود و بطری‌ها پر شوند. در این مقاله، نگاهی به عناصری می‌اندازیم که از دیدگاه مشتریان و خانم ها در بسته بندی لوازم آرایشی دارای اهمیت فراوانی هستند. پس با صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین همراه باشید:
این مقاله به داده‌هایی که از تحقیق The Benchmarking co بر روی بسته‌ بندی محصولات آرایشی و زیبایی و مشتریان آنان در فوریه و می سال ۲۰۱۶ انجام شده است، می پردازد که در آن بیش از ۱۰۰۰ خانم در بخش خرید محصولات آرایشی و زیبایی در امریکا در این تحقیق شرکت کردند.

در خصوص بسته بندی ثانویه

از آنجایی که بسته‌ بندی ثانویه (مانند جعبه‌ مقوایی) به‌طور کلی نخستین بخشی است که مشتری در هنگام خرید آن را می بیند، مهمترین عناصر نیز آنهایی هستند که به دیده شدن محصول در قفسه فروشگاه کمک کنند، راحتی در استفاده از محصول و برآورده کردن خواسته ها و نیازهای مشتریان از دیگر ویژگی های آنهاست:
  • ۸۳%: نام روی جعبه قابل خواندن باشد.
  • ۷۷%: مشاهده جعبه بر روی قفسه آسان باشد.
  • ۷۴%: موجود بودن دستورالعمل مصرف بر روی بسته بندی.
  • ۵۷%: جعبه نتایج آزمایشی مستقل داشته باشد / ادعاهای مصرف کنندگان (خانم هایی با نگرانی‌های پوستی که محصول برای آنها تولید شده است یا نه).
  • ۵۵%: جعبه دارای رنگ‌های زیبایی.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *