بسته بندی بیسکویت

بسته بندی بیسکویت

انواع بسته بندی بیسکویت و کوکی

بسته بندی بیسکویت امروزه در صنعت بسته بندی بیسکویت تحول بزرگی ایجاد شده است و بر خلاف گذشته کمتر از پلاستیک استفاده می شود. بسیاری از مصرف کنندگان به محیط زیست اهمیت می دهند و بسته بندی های جعبه ای تجدید پذیر را به پلاستیک ترجیح می دهند. از این رو تولید کنندگان بهتر است جعبه را برای بسته بندی محصول خود استفاده کنند. در ادامه نمونه هایی از بسته بندی بیسکویت و کوکی آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر و کسب قیمت با کارشناسان صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین تماش بگیرید.

جعبه بیسکویت و کوکی

بسیاری از افراد مصرف بیسکویت و کوکی بالایی دارند و این محصول را در بسته بندی بزرگ خریداری می کنند. این جعبه ها باید طراحی و دیزاین خاص داشته باشند تا توجه مشتری را جلب کنند.

بسته بندی کلوچه

کلوچه های بسیار متنوع و با کیفیتی در ایران تولید می شوند و برای کسب سهم مناسب از بازار باید بسته بندی خاص داشت و متفاوت از رقبا بود.

استند کوکی

برای فروش بهتر بهتر است جعبه های بزرگ به صورت استند طراحی شوند و بسته های کوچک را به صورت مناسب نشان دهند.

جعبه کوکی وبیسکویت کادویی

بیسکویت هم مانند شکلات می تواند به عنوان هدیه برای افراد استفاده شود و با توجه به اینکه برند های ایرانی تلاش زیادی در این زمینه نکرده اند این حوزه برای ورود بسیار بکر است.

صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین  انواع بسته بندی محصول با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می کند. برای گرفتن مشاوره و طراحی بسته بندی اختصاصی برای تولیدات خود با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ویدیوی آموزشی ما را در این باره مشاهده فرمایید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *