تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

بسته بندی بیسکویت و نقش آن در فروش محصول

بسته بندی بیسکویت و نقش آن در فروش محصول

طراحی و تولید بسته بندی بیسکویت

درباره بسته بندی بیسکویت، بیسکویت یکی از خوراکی های مورد علاقه عموم مردم است و شرکت های مختلف تولیدکننده همواره با رقابت زیادی رو به رو هستند. یکی از وبژگی های مهم و شاید خوب بیسکویت ماندگاری بالای آن است که البته بسته بندی مناسب در حفظ کیفیت و طعم و مزه  این محصول بی تاثیر نیست. بسته بندی از محصول حفاظت می کند و آن را تا نقطه فروش در شرایطی سالم تحویل می دهد. بسته بندی علاوه بر این، بر جاذبه فروش می افزاید و بدین ترتیب به بازاریابی کمک می کند. به نظر اهل فن، بسته بندی بخشی از فروش است و باید در ابتدای هر برنامه فروش، مورد بررسی قرار گیرد. به دلیل وجود پیچیدگی بخش های مختلف مرتبط با بسته بندی حضور دائمی متخصصان رشته هایی نظیر طراحی، گرافیک، مهندسی محصول و … در فرایند بسته بندی الزامی است، زیرا اولین چیزی که خریداران در هنگام خرید در اکثر کالاها مشاهده می کنند بسته بندی کالاست. بسته بندی بیسکویت

نقش بسته بندی در فروش

بسته بندی در جلب توجه مشتری تاثیر بسزایی دارد. ولی استدلال ما این است که بسته بندی نیز خود به نوعی تبلیغ است و نقش بسته بندی در بازاریابی و فروش و حتی تبلیغات بسیار مهم است. نقش اصلی بسته بندی در تصمیم گیریِ مشتری است. به نوعی بسته بندی آخرین فروشنده محصول است! و در تصمیم گیری مشتری تاثیر مستقیم دارد، به همین دلیل بسیار حائز اهمیت است. در بیشتر مواقع تصمیم گرفته شده توسط مشتری برای خرید، تحت تاثیر بسته بندی محصول قرار می گیرد. بنابراین، نحوه بسته بندی و پوشش محصول تاثیر مستقیمی در فروش آن دارد.

طراحی جعبه بیسکویت

جهت طراحی در مرحله اول می بایست نوع بیسکویت و مدل آن را بدانیم. گروه مخاطبین را تعیین کنیم، با توجه به اینکه بیسکویت در بسته بندی ها کوچک یا بزرگ قرار می گیرد می توانیم طراحی خوبی را داشته باشیم. معمولا با توجه به اینکه طعم بیسکویت چیست، میوه ای، کاکائویی، شیری، نسکافه ای و… طراحی روی بسته بندی انجام می شود. برای سفارش طراحی و تولید بسته بندی بیسکویت اینجا کلیک کنید.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *