تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

بسته بندی لباس

بسته بندی یک لباس اولین چیزی است که مشتری در حین خرید با آن روبرو می شود و یک موقعیت برای جذب مشتری نیز به حساب می آید.

برخی از تولید کنندگان بر این عقیده اند که صرف هزینه برای یک بسته بندی ، امری بیهوده و اضافی می باشد ولی همین بسته بندی اگر به صورت مناسب انتخاب شود ، تاثیر بسزایی را در فروش لباس خواهد گذاشت. در این نوع بسته بندی ، تنها در موضوع حمل و نقل و انبار کارایی ندارد بلکه می توان به آن هویت یک برند را اضافه نمود .

خلاقیت در بسته بندی پوشاک

با استفاده از طرح های بسته بندی خلاقانه لباس می توان تاثیر زیادی روی مشتری گذاشت و نام برند خود را در ذهن مخاطبان و مشتریان هک نمود . ایده های خلاقانه قرار نیست هزینه های هنگفتی را برای تولید لباس به همراه داشته باشد و می توان با هزینه ای که روی قیمت تمام شده تاثیر زیادی نداشته باشد ، از بسته بندی لباس خلاقانه استفاده نمود.

پیشنهاد میکنیم مطلب ” بسته بندی خلاقانه ” را نیز مطالعه نمائید

ما در این جا تعدادی از بسته بندی های خلاقانه و ایده هایی را در قالب تصاویر برای طراحان عزیز قرار داده ایم تا در ایده پردازی های خود استفاده کنند.

واحد آتلیه طراحی و گرافیک مجموعه پویا هنر نوین با داشتن کادری مجرب و ایده پرداز میتواند در این زمینه مشاوره و رویکردی مناسب برای بسته بندی پوشاک به شما ارائه دهد.ویا هنر نوین , اتلیه طراحی و گرافیک , دانلود فایل رایگان  , لباس و پوشاک , پک لباس , پک خلاقانه

آتلیه طراحی و گرافیک , دانلود فایل رایگان , فایل  پوشاک

آتلیه طراحی و گرافیک , دانلود فایل رایگان  , لباس و پوشاک

آتلیه طراحی و گرافیک , دانلود فایل رایگان ,  لباس و پوشاک

ما در این جا تعدادی از بسته بندی های خلاقانه و ایده هایی را در قالب تصاویر برای طراحان عزیز قرار داده ایم تا در ایده پردازی های خود استفاده کنند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *