تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

بسته بندی ماکارونی

🔷 پاستا یکی از فرآورده های غذایی محبوب در دنیاست و چند شکل معروف پاستا اسپاگتی، ماکارونی، فوسیلی و لازانیا (به صورت ورقه‌ای) هستند.مراحل تولید این محصولات بسیار حساس و شامل نکات مهمی هستند. اگر فرآورده های پاستا بخوبی خشک شده و در انبارهای سرد و خشک نگهداری گردند، می توان آنها را برای زمان نگهداری نمود، بدون اینکه در کیفیت آنها هیچگونه تغییری حادث گردد. چنانچه فضای کافی و مناسب در انبار کارخانه وجود داشته باشد، ذخیره سازی فرآورده های کوتاه چندان مشکلی در بر ندارد. این فرآورده ها را می توان قبل از بسته بندی برای مدت کوتاهی در مخازن چندان ویژه جعبه ها و یا ظروف مخصوص نگهداری کرد. تغذیه ماشین بسته بندی از طریق این مخزن به راحتی امکانپذیر می باشد. این فراورده بایستی ابتدا بسته بندی شده و سپس ذخیره گردند یعنی این فراورده ها را بدون بسته بندی نمی توان ذخیره کرد. این فرآورده ها در کارتن های ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرمی و یا در جعبه های مقوایی ۱۰-۵ کیلوگرمی بسته بندی می شوند که به این شکل حمل و نقل و ذخیره آنها به آسانی امکانپذیر می باشد.

ماکارونی

🔷 معمولاً انواع مختلف بسته بندی ماکارونی به شکل ۲۵۰ گرمی ، ۵۰۰ گرمی، ۷۵۰ گرمی و یک کیلوگرمی به فروش می رسند. در زمان جنگ جهانی دوم بخصوص در اروپای جنوبی بخاطر کمبود مواد اولیه بسته بندی تولید کنندگان فرآورده های کوتاه را در کیسه های بزرگ و یا بصورت فلهای در بازار بفروش می رساندند. در ایتالیا با توجه به مصرف فراوان اسپاگتی این محصول را در کیسه های بزرگ بسته بندی و به بازار عرضه می کنند.

🔷 شرکت پویا هنر نوین پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی کشور، با ارائه خدمات خلاقانه و جدید در زمینه بسته بندی ماکارونی ، افتخار دارد خدمتگذار شما تولیدکنندگان محترم بوده و تحولی شگرف در صنعت چاپ و بسته بندی ایجاد نماید.

“جهت استعلام قیمت چاپ و درخواست مشاوره و تماس توسط کارشناسان ما کلیک نمائید”

“فرم درخواست” 

نوشته های مرتبط