تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

اصول طراحی جعبه های مقوایی آرایشی و بهداشتی

اصول طراحی جعبه های مقوایی آرایشی و بهداشتی

اصول طراحی جعبه های مقوایی آرایشی و بهداشتی

بسته بندی مقوایی کرم

همیشه بسته بندی مقوایی کرم بعنوان معرفِ یک کالا در قفسه های خرید قرار میگیرد. به نوعی تبلیغات خاموش یک محصول بسته بندی آن است. مشتری ممکن است تا به حال از لوازم آرایشی و یا بهداشتی که برای اولین بار است می بیند، استفاده نکرده باشد. اما بخاطر سبک خاص طراحی و الگوی به کار رفته در قالب محصول، آن را خریداری می نماید. و این ارتباط مستقیم با بسته بندی مقوایی کرم دارد.یعنی آنچه که مشتری در نگاه اول می بیند.

محصولی که بخاطر کیفیت بسته بندی به فروش می رسد، انتظار می رود محتویاتش نیز به همان اندازه با کیفیت و رضایت بخش باشد. با این حال بارها شاهد آن بوده ایم، در فروشگاه های بزرگ، قفسه هایی که مربوط به محصولی با طراحی خاص هستند زودتر خالی و جایگزین شده. در اینصورت سطح فروش بالا می رود. اگر خلاف این باشد، نتیجه زحمات طراحی شما در قفسه های فروشگاه برای مدت طولانی باقیمانده و گردو غبار می گیرند. توصیه می کنیم، به عنوان یک مشتری بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی مجموعه قوانین ذیل را در نظر بگیرید.

  1. طرح اولیه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی.
  2. انتخاب عناصر مورد نیاز در طراحی (رنگ ها، فونت ها و غیره).
  3. کسب اطلاعات مورد نیاز برای توضیحات محصول و نحوه استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی مورد نظر.
  4. انتخاب جنس و نوع بسته بندی.

جعبه های مقوایی چطور قیمت گذاری می شوند؟

جعبه های آرایشی بهداشتی با توجه به متریال انتخاب شده (مقوا) و سایز جعبه و چاپ و پوشش جعبه قیمت گذاری میشود. کارشناسان ما قبل از تولید و اجرای جعبه اقدامات لازم جهت ماکت سازی و نمونه گیری قبل از اجرا را به شما شرح میدهند.تیم متخصص صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین با کادری مجرب گروهی از طراحان گرافیست را در اختیار شما مشتریان گرامی گذاشته تا در روند طراحی قرار گیرید. و در پایان پس از اتمام طراحی در مواردی تا ۲ هفته کاری لازم است تا جعبه های خود را تحویل بگیرید.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *