تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

جعبه کلوچه

جعبه کلوچه

همه نکات درباره جعبه کیک و کلوچه

بسته بندی کیک و کلوچه

بسته بندی کیک و کلوچه دارای ظاهری متفاوت است امروزه بر حسب نیاز بازار برای کیک و کلوچه های کوکی جعبه بسته بندی گوناگونی در نظر میگیرند و این جعبه ها را بر اساس وزن و ابعاد تولید میکنند.  کیک و کلوچه از خوش طعم ترین خوراکی های مورد علاقه همگان است و با توجه به این علاقه و با کیفیت بودن محصول میتواند تا حد بسیاری بازار را از آن خود کرد. شرکت تولیدی کیک و کلوچه برای عرضه ی محصولات خود به بازار نیازمند آن است که کارتنی که برای حمل کیک و کلوچه ها استفاده می شود مقاوم در برابر ضربه باشد تا محصولات بدون خورد شدن به دست مشتری برسد از همین رو با ما می تواند کارتن مخصوص و شیک برای این منظور تهیه کند. برای تولید کنندگان کیک و کلوچه قیمت نهایی بسته بندی ها بسیار اهمیت دارد زیرا نباید قیمت طوری باشد که روی قیمت محصول اصلی تاثیر چندانی بگذارد.

سفارش بسته بندی  کیک و کلوچه

برای سفارش بسته بندی کیک و کلوچه ، میتوانید هم از صفحه استعلام قیمت کارتن اقدام کنید پس از تماس با ما و اعلام اطلاعات جعبه بسته بندی خود، کارشناسان مجموعه در اولین فرصت با شما دوباره تماس خواهند گرفت و هم میتوانید با کارشناسان کارتن سازی پویا پک نوین تماس حاصل نمایید و پس از در اختیار قرار دادن اطلاعات جعبه کارتن قیمت آن را استعلام کرده و دریافت نمایید.

درباره صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنری نوین

صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه جعبه سازی و کارتن سازی با دستگاه های مدرن چاپ و بسته بندی شروع نموده و با توجه ویژه ای که به رضایتمندی مشتریان خود داشته و همچنین  ارائه بسته بندی با کیفیت، توانسته در صدر بهترین های جعبه سازی تهران از نظر مشترین قرار گیرد و در همین راستا جزء گروه بهترین های کارتن سازی در تهران هم دیده شود و این مقام را مدیون اعتماد مشتریان خود میداند. جهت سفارش جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات با ما در تماس باشید.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *