تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

جعبه آرایشی

جعبه های آرایشی محافظی برای نگهداری لوازم آرایشی می باشد. لوازم آرایشی موادی هستند که به‌ منظور بهسازی یا حفظ ظاهری انسان به‌کار می‌روند. لوازم آرایش، شامل کرم‌های محاظت‌کننده پوست، لوسیون‌ها (کرم‌های مایع)، پودرها، عطرها، رژ لب، لاک ناخن، مواد آرایشی چشم و صورت، فر مو، لنزهای رنگی، رنگ مو، ژل و افشانه مو، دتودورانت‌ها (ضدبو)، محصولات مربوط به نوزاد، روغن شستشو، کف وان (مایع ویژه وان)، نمک شستشو، روغن‌ها و دیگر انواع محصولات هستند.

🔹 لوازم آرایشی انواع مختلفی دارد:

✅ لوازم آرایشی بدن

✅ لوازم آرایشی صورت

✅ لوازم آرایشی مو

جعبه آرایشی به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و یا فاسد شدن محصولات آرایشی بر اثر تابش مستقیم نور و یا عوامل محیطی متفاوت تولید و ساخته می شود. جنس این جعبه ها اغلب از مقواست، اما از پوشش های پلاستیکی نیز برای برخی از آن ها استفاده می شود. کیفیت و مقاومت جعبه ها بسیار اهمیت دارد زیرا فشار وارده در هنگام حمل و نقل و جابجایی می تواند به محتویات درون بسته بندی آسیب برساند.

🔹 شرکت پویا هنر نوین با بهره گیری از گروه خلاق طراحی جعبه و مواد اولیه با کیفیت، جعبه های آرایشی زیبا و مقاومی را طراحی و به بازار ارائه داده است. در صورت نیاز به مشاوره، کسب اطلاعات و استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و گامی موفق در مسیر فروش بی سابقه محصولات خود بردارید.

جعبه آرایشی

 

نوشته های مرتبط