تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

جعبه لامپ و بسته بندی محصولات روشنایی

جعبه لامپ و بسته بندی محصولات روشنایی

جعبه لامپ

جعبه لامپ برای معرفی محصول، حفاظت از محصول و برای فروش بهتر تولید می شود. لامپ یک محصول کاربردی و در عین حال حساس به ضربه می باشد. در نتیجه باید یک جعبه و بسته بندی برای آن در نظر گرفته شود که هم از صدمه دیدن محصول جلوگیری شود و هم از زیبایی و جلوه بالایی برخوردار باشد . یکی از موارد موثر در فروش این محصول،چاپ اطلاعات مفید بر روی جعبه می باشد زیرا مصرف کننده با کسب اطلاعات مفید می تواند به راحتی محصول شما را خریداری کند. نکته ای که در رابطه با بسته بندی این محصول باید در نظر گرفت این است که تصمیم مشتری برای خرید محصول یک تصمیم احساسی می باشد . در نتیجه باید با درج اطلاعات فنی و مفید تصمیم احساسی مشتری برای خرید را به یک تصمیم منطقی تبدیل کرد. .

انواع جعبه لامپ

1- چاپ جعبه لامپ مقوایی

2- چاپ جعبه لامپ لمینتی

جعبه لامپ انواع مختلفی دارد که در سایز های مختلف تولید میشود و باید متناسب با سایز لامپ برای آن جعبه ساخته شود. برای چاپ جعبه لامپ در سایز کوچک از مقوا پشت طوسی 300 گرم استفاده میشود و برای لامپ های بزرگ و سنگین تر باید از جعبه های لمینتی استفاده کرد. مقوا پشت طوسی استقامت لازم برای حفظ محصول با وزن کم را دارد و برای ارائه این نوع محصولات بسیار مناسب است. هر چند میتوان از مقوا ایندربرد نیز برای جعبه های لامپ استفاده کرد اما از نظر اقتصادی مقوا پشت طوسی به صرفه می باشد.

جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ
جعبه لامپ

طراحی و تولید جعبه لامپ

لامپ ها انواع مختلفی دارند که در سایز های مختلف طراحی و تولید میشوند و باید متناسب با سایز لامپ برای آن جعبه ساخت . برای طراحی و تولید یک جعبه لامپ ابتدا باید سایز و اندازه جعبه را توسط نرم افزارهای تخصصی طراحی کرد و سپس با توجه به طرح تیغ ، طرح جعبه را طراحی و تولید کرد . ما این توانایی را داریم که فایلی از طرح کلی جعبه را قبل از چاپ برای مشتری ارسال کنیم تا بتوانند نظر خود را درباره طرح و نوع جعبه بدهند و قبل از چاپ جعبه محصولات خود را ببینند , بعد از ارسال تاییدیه از طرف مشتری به طراحی و ساخت جعبه میپردازیم . در انتها توسط قالب جعبه ها دایکات شده و ساختار جعبه شکل میگیرد .
برای ساخت و بسته بندی لامپ بیشتر از جعبه های لمینتی استفاده میکنند , زیرا این نوع جعبه از محصول محافظت کرده و از آسیب زدن به آن جلوگیری میکند . جعبه های لمینتی نیز بر روی مقوا پشت طوسی چاپ می شود اما بعد از چاپ بر روی کارتن سینگل و ای فلوت لمینت می شود برای داشتن جذابیت بالا میتوان بر روی کار سلفون کشید . جعبه های لامپ به صورت تک رنگ ، دو رنگ و یا چهار رنگ چاپ میشوند .

برای دیدن نمونه جعبه های صنعتی تولیدی صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین از صفحه مشتریان ما سر دیدن فرمایید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *