تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

جعبه پودر ژله

جعبه پودر ژله

طراحی و چاپ جعبه ژله

جعبه پودر ژله   جعبه پودر ژله یکی از بهترین نمونه های برای بسته بندی میباشد که به چند مدل مختلف انجام میشود . طراحی و ساخت این نوع جعبه از اهمیت بالایی برخوردار است . چاپ و بسته بندی جعبه پودر ژله را با توجه به سلیقه مشتریان طراحی و تولید کرده و , وارد بازار صنایع مواد غذایی میکنیم . شکل و طرح محصولات (Package) نشانه قوت و کیفیت یک برند است. نهایت دقت در طرح محصولات میتواند به فروش محصول و ماندگاری در ذهن مخاطب کمک نماید. تیغ خاص و قالب منحصر بفرد نیز از جمله مواردی است که بایستی به طراح سپرده شود. طرح جعبه را معمولا بر روی صفحات فلت طراحی کرده و با تیغ برش و خط تا های مخصوص به شکل جعبه در می آید. انتخاب متریال به مکان توزیع، وزن محصول و… وابسته است.

تعریف بسته بندی در لغت نامه:

برای تعریف بسته بندی در لغت نامه آمده است که بسته بندی به معنای: تهیه ظرف محافظ یا سیستمی که سلامت محصول را در فاصله بین تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات، صدمات، لرزش، فشار و ارتعاش، در امان نگه دارد. از طرفی بسته بندی با توجه به فرهنگ ملی و اقلیمی سیستمی است که از سویی  موجبات ایجاد ارتباط بین تولید کننده و توزیع کننده را فراهم می آورد و همچنین بین آن دو و مصرف کننده ارتباط منظم و قابل اطمینانی برقرار میکند.

امروزه گسترش و توسعه فن آوری در دنیا بر همه ی فعالیت های انسان تأثیر گذاشته است و هم زمان با این امر، توسعه ارتباطات و وسایل ارتباط جمعی هم توانسته، تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی را در جهان به صورت پیشرفته ای جریان دهد. یکی از وسایل ارتباط جمعی و اطلاع رسانی، بسته بندی محصولات است که در  دید مصرف کنندگان می باشد. بسته بندی کالا در تمامی جهان دو نقش بسیار مهم را ایفا می کند:

  1. ایجاد محیطی امن برای محصول
  2. معرفی بهتر کالا و تشویق مخاطب به خرید آن
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *