تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

طراحی و چاپ جعبه کباب لقمه

طراحی و چاپ جعبه کباب لقمه

طراحی و چاپ جعبه کباب لقمه

جعبه کباب لقمه چاپ و طراحی جعبه کباب لقمه در دنیای امروز بسیار مهم می‌باشد. هر چقدر محصول با کیفیتی داشته باشید اما از یک بسته‌بندی زیبا و جذاب بهره نبرید، فرصت معرفی محصول خود را به مشتری از دست داده‌اید. چرا که در دنیای پر رقابت امروز که فرصت هر کالا برای خود نمایی و جذب مشتری فقط چند ثانیه است، چاپ جعبه‌های لوکس اهمیت زیادی دارد. بی‌شک کالایی برنده رقابت است که مسائل بصری و جذاب بودن بسته‌بندی و جعبه محتوی محصول را در نظر گرفته باشد.

نگهداری از مواد غذایی

مهم ترین مزیت استفاده از جعبه های مقوایی، نگهداری از مواد غذایی می باشد. اگر فراموش نکرده باشید در مقالات پیشین اشاره کردیم که مواد غذایی از حساسیت زیادی برخوردار اند و برای این منظور، جعبه هایی که برای نگهداری از آنها چاپ می شوند با توجه به این حساسیت به مرحله چاپ ارسال می شوند. ورود عوامل خارجی نظیر: گرد و غبار، اکسیژن، بخار آب و… مهم ترین عامل در فاسد شدن مواد غذایی می باشند، اما جعبه هایی که برای نگهداری از این مواد طراحی می شوند، در برابر این عوامل مقاوم اند. همچنین استفاده از این جعبه ها، باعث راحتی حمل و نقل مواد غذایی می شود.

دسته بندی محتویات

همان طور که اشاره کردیم، یکی از مزیت های استفاه از بسته بندی ، دسته بندی و راحت کردن حمل و نقل محتویات می باشد. معمولا اقلام کوچک، هنگام حمل و نقل بسیار آسیب پذیر و دردسر ساز می باشند. اما استفاده از جعبه های مناسب برای حمل و نقل و نگهداری از آنها، بهترین راه جهت حمل و نقلی آسان و جلوگیری از آسیب رسیدن به این اقلام می باشد.

 
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *