تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

جعبه کاکائو و چاپ جعبه شکلات

  جعبه شکلات جعبه کاکائو در طی سال های گذشته تا امروز تغییرات زیادی داشته است. با توجه به اینکه کاکائو ماده اصلی و سازنده شکلات محسوب می شود، یک محصول مهم به شمار می آید و همینطور نگهداری و بسته بندی آن بسیار حائز اهمیت می باشد. برای بسته بندی کاکائو می توان از ظروف شیشه ای، بسته بندی کاغذی، پک های پلاستیکی و … استفاده کرد. اما مهمترین مسأله جذابیت و زیبایی ظاهری این بسته بندی هاست.

شرکت پویا هنر نوین ارائه دهنده ایده های جدید و به روز در زمینه چاپ و طراحی بسته بندی شکلات و کاکائو، افتخار همکاری با شرکت های بزرگ تولیدی را داشته و مسیری آسان برای فروش محصولات شما را در این بازار رقابتی فراهم می آورد.

اهمیت بسته بندی شکلات

تولید کنندگان انواع شکلات شامل ترافل و دراژه بسته بندی های خاصی را برای محصولات خود استفاده می کنند. زیرا مسئله بسته بندی برای فروش این محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. رنگ و شکل کارتن شکلات آماده می تواند مشخص کننده طعم و محتویات بسته بندی باشد. بنابراین تولیدکنندگان شکلات به دنبال خرید نمونه جعبه شکلات دارای رنگ های جذاب و شکل های فانتزی هستند. هر چه بسته بندی جعبه شکلات زیباتر باشد و چاپ جعبه شکلات از ظرافت بیشتری برخوردار باشد؛ همچنین روی آن اطلاعات کامل تری از تولید کننده و محصول درج شده باشد، بهتر می تواند در مشتری تمایل به خرید را افزایش دهد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *