تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

حضور ناشران در نمایشگاه کتاب

محمدتقی عرفان‌پور؛ رییس هیات مدیره انجمن ناشران دانشگاهی با اشاره به پیش‌بینی این تشکل صنفی برای حضور پررنگ در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: انجمن ناشران دانشگاهی در تلاش است با بهره‌مندی از دیدگاه‌ها و نظرات همکاران ناشر دانشگاهی در سراسر کشور این بخش را با استفاده از خرد جمعی اداره کند.

محمدتقی عرفان‌پور با اشاره به فراخوان انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی برای استفاده از ظرفیت ناشران این حوزه، توضیح داد: کارگروه نمایشگاه انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی طی سالیان اخیر با استفاده از ظرفیت اعضا و همکاران خود توانسته است بخش دانشگاهی را برگزار کند و برای نمایشگاه سی‌ویکم نیز به دنبال جمع‌آوری دیدگاه و نظرات همکاران خود هستیم.

وی افزود: در سال‌های گذشته جمعی از همکاران که تجربه حضور در فعالیت‌های نمایشگاهی و مدیریتی را داشتند به کمک انجمن آمدند و در کنار همدیگر توانستیم کارهای اجرایی را دنبال کنیم و بخش دانشگاهی را با کمترین میزان خطا برگزار کنیم.

عرفان‌پور با اشاره به فعالیت حدود ۶۵۰ ناشر دانشگاهی در سراسر کشور گفت: انتخاب ما برای همکاری و استفاده از دیدگاه همکاران ناشر فقط به انجمن خودمان محدود نمی‌شود و همه ناشران دانشگاهی در کشور می‌توانند توانمندی‌های خود را به انجمن اعلام کنند تا از ظرفیت آن‌ها در نمایشگاه سال آینده بهره ببریم.

وی با بیان اینکه ۱۴۰ ناشر دانشگاهی در انجمن ما عضویت دارند، تاکید کرد: هر سال تعدادی از ناشران به صورت مجزا برای همکاری در بخش دانشگاهی نمایشگاه اعلام آمادگی می‌کردند و از توانمند‌ی‌های آن‌ها برای انجام کارها استفاده می‌کردیم و امسال با ارسال فراخوان به ناشران از آن‌ها خواستیم تا نظرات کارشناسی خود را به انجمن ارایه دهند تا بررسی شود.

به گفته عرفان‌پور، هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی در دوره جدید مدیریت خود به خرد جعی و عقل جمعی اعتقاد ویژه‌ای دارد و به همین دلیل از همه ناشران دانشگاهی سراسر کشور درخواست می‌کند برنامه‌های خود را به انجمن ارایه کنند تا به راهکاری برای اجرای هرچه بهتر این بخش در نمایشگاه اردیبهشت سال ۹۷ برسیم.

حضور ناشران در نمایشگاه کتاب

 

نوشته های مرتبط