تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

خلاقیت در بسته بندی خشکبار

در کشورهای رو به رشد که اقلامی مشابه خشکبار ایران را دارا می باشند تنها به صادرات مواد خام کشاورزی اکتفا نکرده اند و با سرعت قابل توجهی به دنبال استفاده از این محصولات کشاورزی در صنایع دیگر می باشند. شرکتی در اسپانیا محصول انجیر را با  یک قالب خاص از روکش شکلات و مغز در بسته بندیهایی به شکل شکلات بسته بندی می نماید آنرا به قیمت خیلی بالایی به فروش می رساند و غرفه آن در نمایشگاههای بین المللی از شلوغ ترین غرفه ها می باشد.

شرکت دیگری محصولات خشکبار خود را در بسته بندی های کوچک به شکل یک واحد یا دو واحد و ترکیبی از این دو واحد بسته بندی نموده، برای مثال دو عدد برگه قیصی و دو عدد گردو را در یک واحد بسته بندی می نماید و با تنوع بسیار زیادی از محصولات دیگر و بسته بندی های متنوع یک سری  محصولات ارزشمند برای خود به وجود آورده است.

به علت کیفیت بالای این محصولات و بسته بندی های کوچک آن، توجه به مسائل بهداشت غذایی و غذای سالم برای کودکان، زنان و مردان بزرگسال، قدرت فروش این شرکت تا حدی بالا رفته که خریداران صرفا“ بر موضوع قیمت چانه زنی نمی نمایند و بیشتر به دنبال محصولات متنوع تر از این شرکت می باشند. این همان ارزشی می باشد که اگر محصولات خشکبار ما پیدا نماید راه برای ادامه صادرات و حتی مصرف داخلی آن سالیان سال هموار خواهد بود.

بنابراین با کمی خلاقیت می توانیم محصولاتمان را به محصولی با ارزش و پرفروش تبدیل کنیم.

 

نوشته های مرتبط