تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

راهکار ی برای جلوگیری از فساد غذا

در دنیایی که بسیاری از مصرف‌کنندگان حساس به قیمت، غذا را به شکل حجمی خریداری می‌کنند،‌ توانایی بستن مجدد درب بسته‌بندی برای تازه نگه داشتن مواد غذایی، موضوعی حیاتی است. Bemis Co. با استفاده از این بسته‌بندی توانسته است تا سالانه از دورریز ۳/۱میلیون تن غذا در سرتاسر دنیا جلوگیری کند.

امسال Bemis Co. محصول خود را با استفاده از DuPont Selar PA وBynel در بسته قابل سیل مجدد روانه بازار کرده است. این بسته از دو بخش سیل‌بندی شده تشکیل شده است. مصرف‌کننده می‌تواند ۲۰ بار یا بیشتر با استفاده از نوک انگشت خود بسته را باز کند و دوباره ببندد. همچنین او می‌تواند بدون نیاز به چاقو یا قیچی به سادگی دو بخش را از هم جدا کند. فناوری Smart Tack EZpeel به اتاق‌های جداگانه پنیر اجازه می‌دهد تا به صورت جداگانه سیل شوند بدون اینکه از تازگی بخش‌های استفاده نشده کاسته شود.

منبع: هنر بسته بندی

جعبه صنعتی٬ جعبه چسبانی٬ دانلود قالب جعبه٬ طراحی٬ مهندسی محصول٬ پویا هنر نوین٬ پویاهنر٬ پویاهنرنوین٬ چاپ٬ چاپ افست٬ چاپ جعبه٬ چاپ جعبه آرایشی٬ چاپ جعبه بهداشتی٬ چاپ جعبه سلولزی٬ چاپ جعبه صنعتی٬ چاپ جعبه غذایی٬ چاپ جعبه مقوایی٬ چاپخانه٬ گرافیست٬ گرافیک

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *