رویدادها

  • شرکت‌ها و سازمان‌ها با محیط پویا و تغییرپذیر بازار، روبه‌رو هستند. برای مواجهه با چالش‌ها و پاسخ به نیازهای متغیر مشتریان و جامعه، باید انعطاف پذیر باشند. در این میان، رویدادهای داخل سازمانی و بیرون سازمانی نقش مهمی در شکل‌گیری تغییرات در سازمان‌ها ایفا می‌کنند و بی شک نقش بسیار مهمی در پیشرفت و توسعه سازمان دارند.
  • صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین با 20 سابقه فعالیت در حوزه تامین انواع جعبه های مقوایی و کارتن های لمینتی مفتخر به همکاری با تولید کنندگان در اصناف مختلف، جهت ارائه خدمات چاپ و بسته بندی می باشد.
  • پویا هنر نوین در بیستمین سال فعالیت خود با توسعه زیرساختهای نرم افزاری، توسعه ماشین آلات، پیاده سازی نظام کنترل کیفیت و تمرکز بر تحویل به موقع و سریع در بازه زمانی مد نظر مشتریان، آمادگی تحقق نیازهای مرتبط به بسته بندی شرکتهای کوچک و بزرگ، با ارائه ایده های خلاقانه و تکنیکهای خاص، در جهت جلب رضایت مشتریان را دارد.

" یک رویداد جدید در صنعت کشور " در مراسم روز ملی صنعت ۱۷تیرماه ۱۴۰۲ برای اولین بار است که یک واحد چاپی از سوی وزارت صمت به عنوان صنعتگر نمونه انتخاب و معرفی می گردد .

برگزاری کارگاه آموزشی در روزپدر برای پرسنل " صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین "