تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

رکود، در حال فراگیری بازار چاپ

💢رکود، در حال فراگیری بازار چاپ است و این رویداد کام صنعت چاپ را تلخ نموده است، اما تلخ تر از آن ماجرا ، روندی است که متاسفانه در بخش چاپ لیبل کم و بیش به چشم می خورد.

⛔️ جذب اپراتورهای همکاران با پیشنهاد حقوق و مزایای بالاتر کار دور از عرف، اخلاق حرفه ای و تلخ تر از تلخ ماجرای امروز است.

مهندس حسین احمدی مدیر چاپ مادرول در این باره به صنعت سوم گفت:

💢 دوستان و همکاران گرامی، در مورد تبعات نامطلوب واردات و نصب بیش از نیاز بازار ماشینهای چاپ لیبل که از سال گذشته بصورت هیجانی بازار چاپ رو فرا گرفته تا کنون در نشریات تخصصی و جلسات متعدد کارشناسی بحث و تبادل نظر شده و هم اکنون نیز تبعات اون همزمان با رکود بازار و کاهش قیمت لیبل کاملا مشهود است؛ اما متاسفانه اتفاق دیگری که در بازار لیبل افتاده این است که برخی شرکتهایی که بتازگی وارد بازار لیبل شدند با اپراتورهای با تجربه شرکتهای همکار برای جذب آنها با پیشنهاد حقوق و مزایای بیشتر تماس میگیرند.
این کار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای موجب شده که اپراتورها هر روز در همین بازار راکد توقعات بیشتری داشته باشند و حقوق بیشتری مطالبه کنند.
دوستان عزیز توجه داشته باشند که اگر در این مورد چاپخانه ها با هم همکاری نکنند سقف این توقعات انتهایی نخواهد داشت و هیچکدام از ما امنیتی بابت حفظ اپراتورها خود نخواهیم داشت.
توصیه من به دوستان اینکه همه ما جداٌ از استخدام اپراتورهای همکاران و بالا بردن سطح حقوق عرف بازار اجتناب کنیم.

رکود، در حال فراگیری بازار چاپ,پویا هنر نوین,صنایع چاپ و بسته بندی, چاپ جعبه,گرافیک,طراحی,لیبل,بسته بندی مواد غذایی, بسته بندی خلاقانه

 

نوشته های مرتبط