تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

ساخت انواع جعبه هاردباکس و لوکس

اگر درگیر کار بسته بندی باشید حتما با واژه ای به اسم هاردباکس یا جعبه سخت آشنا شده اید. در این مبحث سعی داریم در مورد انواع جعبه هاردباکس توضیحاتی ارائه کنیم.

اگر شما بسته بندی شیک یا مقاومی را میخواهید مطمئنا هارد باکس میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. در اصل هارد باکس از دو قسمت تشکیل شده:است قسمت داخلی و قسمت بیرونی ، قسمت داخلی هارد باکس از مقواهای محکم و ضحیمی ساخته می شود که در اصل بحث استحکام جعبه را به دوش می کشند.

قسمت خارجی که بار گرافیکی و زیبایی محصول را بر عهده دارد میتواند بسیار متنوع و یا چاپی باشد. حتی میتوان روی آن از انواع خدمات چاپی مثل سلفون، یووی موضعی، طلاکوب ، متالایز یا … هم استفاده نمود.

از هارد باکس در صنایع تجاری و غذایی کاربرد فراوانی دارد. امروزه جعبه های شکلات، چای، صنایع خشکبار، بسته بندی های قهوه و صادراتی بسیاری را در جعبه های هارد باکس طراحی و تولید می نمایند. چون این نوع بسته بندی جعبه بسیار مقاوم و رخ زیبایی دارند.

بروی جعبه سخت یا همان هارد باکس میتوان انواع برش ها را نیز تعریف کرد. برش یا دایکات جعبه میتواند بصورت خطی و یا منحنی باشد. با دستگاه های مختلف میتوان حتی یک پنجره با بافت ریز هم بروی جعبه هارد باکس آماده کرد تا داخل محصول هم دیده شود.
جعبه های هارد باکس در صنعت و تجارت نیز کاربردهای مناسبی دارند. اکثر جعبه های موبایل ، ساعت ، کراوات و حتی کیف و کفش نیز از نوع هارد باکس هستند. البته گاهن کارفرما از چاپ کاملن رنگی بروی جعبه خودداری میکند و با یک رنگ ساده کار را به انتها میبرد که این تک رنگ میتواند طلایی و نقره ای هم باشد. در تولید هارد باکس های صنعتی و تجاری که دقت و زیبایی همزمان در کنار یکدیگر معنا پیدا میکنند ، استفاده از یک دستگاه برش مناسب با دقت و کیفیت بالا میتواند خروجی تولیدی را بسیار ارزشمند کند. باید بخاطر داشت که برخی از تولیدی ها با دست و بصورت غیر اتومات به تولید جعبه میپردازند که حتی با تلاش بسیار هم نسبت به کارهایی که با ماشین انجام میشوند، ارزش پایین تری دارند. شرکت پویا هنر نوین در راستای تکمیل مجموعه خود افتخار دارد با راه اندازی خط تولید جعبه های هارد باکس در کنار جعبه های مقوایی پیشنهادات و بسته بندی مناسبتری به مشتریان خود پیشنهاد و ارائه نماید.