طراحی جعبه دستمال کاغذی به صورت اختصاصی

دستمال کاغذی یکی از پرمصرف ترین محصولات صنایع بهداشتی و سلولزی دنیا محسوب می شود. محصولی یکبار مصرف که تقریبا آن را در همه جا میشود دید. خانه ها، شرکت ها، رستورانها، داخل خودروها، سرویس های بهداشتی و ….
در همین راستا تعداد تولید کننده های دستمال کاغذی در دنیا و ایران بسیار زیاد است و هر کدام از آنها قسمتی از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند. در این بین اما بعضی موفقند و بعضی موفقترند!!!
افراد موفق و موفقتر! افرادی هستند که به بازار و محصول خود اشراف کامل داشته و در این راستا سیاست های تولید و فروش خود را با بازار فروش هماهنگ کرده اند و در این بین به رموز و اسرار موفقیتی دست پیدا کرده و بر آن اصول استوارند.

یکی از مهمترین رموز موفقیت تولید کننده های دستمال کاغذی این است:
توجه ویژه به ساختار، گرافیک و تنوع طرح دستمال کاغذی است.
می پرسید چرا؟
لازم است از دریچه ی یک مشتری به بازار جعبه ی دستمال کاغذی نگاهی ویژه داشته باشیم. دستمال کاغذی تا موقعی که مصرف نشده باشد برای مصرف کننده یک محصول درب بسته است که امکان تست برگ آن را ندارد و در چشم اندازی دیگر شاید برای خیلی از مصرف کننده ها کیفیت در اولویت های بعدی قرار داشته باشد و هماهنگی طرح با دکور منزل یا محل کار و یا زیبایی طرح اولویت خیلی بیشتری برای این قبیل مشتریان داشته باشد.
به همین دلیل است که کار بر روی طرح دستمال کاغذی ای که شاید میلیون ها تیراژ به چاپ برست خیلی مهم است و ارزش هزینه و وسواس زیاد را دارد.
یادمان نرود که دستمال کاغذی تنها محصول صنایع بهداشتی است که در سر میز شام و میز پذیرایی و میز شرکت ها و … وجود دارد و این باعث میشود که مصرف کننده ها در سبد خرید خود جایگاه ویژه ای را برای دستمال کاغذی هایی با طرح زیباتر در نظر بگیرند.

در این بین می توانیم با جرات ادعا داشته باشیم که شرکت پویا هنر نوین بزرگ ترین تولید کننده ی جعبه دستمال کاغذی در ایران با چشم اندازی دوراندیشانه، در زنجیره ی تولید جعبه های دستمال کاغذی یک گام به عقب تر رفته و سالهاست در عرصه طراحی ساختار و طراحی گرافیکی جعبه های دستمال کاغذی نیز فعالیت می کند و در این سالها هزاران طرح جعبه دستمال کاغذی واحد آتلیه و گرافیک پویاهنر توسط تولید کنندگان بنام و بزرگ صنایع سلولزی ایران خریداری و به چاپ رسیده است.
در این بین کار کردن با خوش سلیقگان صنایع سلولزی و ارتباط مستمر با ایشان همیشه باعث سعادت و افتخار ما بوده و پیشنهادها و نقد های این عزیزان باعث پیشرفت طراحی های ما نیز شده است و واحد آتلیه ما امروز در زمینه طرح دستمال کاغذی به آرشیوی عظیم و با کیفیت دست پیدا کرده است.
همچنین طراحی و چاپ دستمال کاغذی های تبلیغاتی بسیاری از هتل ها، نهاد و رستوران های کشور نیز در انحصار پویاهنر نوین می باشد.
واحد آتلیه پویاهنر نوین آمادگی دارد تا با توجه به آرشیو خود و طراحان زبده و خلاق واحد گرافیک خود به عزیزان شاغل در این صنف مشاوره و خدمت رسانی کند. باشد که دست در دست هم در این صنف روزهای طلایی تری را در کنار هم تجربه کنیم.

طراحی جعبه دستمال کاغذی

طراحی جعبه دستمال کاغذی به صورت اختصاصی