شرایط و ضوابط عرضه‌ی خدمات وبسایت مجتمع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین

۱- حوزه‌ی شرایط و ضوابط

۱-۱- این صفحه (به ضمیمه تمام اسنادی که به آن ارجاع گردیده است) حاوی کلیه اطلاعات مربوط به پویا هنر نوین و همچنین شرایط و ضوابط قانونی در خصوص محصولات پویا هنر نوین که در وبسایت www.pooya-honar.com فهرست گردیده می باشد.

۱-۲- تمامی شرایط ذیل الذکر بر کلیه قراردادهای فروش محصولات پویا هنر نوین (از طریق این وبسایت) حاکم و فی مابین طرفین لازم الاجرا می باشد. (مگر اینکه پویا هنر نوین قبلا رضایت کتبی خود را اعلام کرده باشد). به منظور اجتناب از ابهام، هرگونه پاسخی از پویا هنر نوین که به هر کدام از مکاتبات مشتریان ارجاع داده شده باشد که خودش به خرید ضوابط و شرایط مشتریان اشاره کند، به معنی اعتباربخشی در بکارگیری چنین ضوابط و شرایط در خرید نمی‌باشد.

۱-۳- در صورتی که میان مفاد این شرایط و مفاد هر سند دیگری که در این وبسایت منتشر شده است یا به هر شکلی به دست مشتریان رسانده باشد، هر گونه تضاد و تباینی وجود داشته باشد، مفاد این شرایط از اعتبار بیشتری برخوردار بوده و ارجحیت دارد.

۱-۴- مشتریان می بایست قبل از ارسال درخواست سفارش محصولات کلیه مفاد و شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه نموده و پس از حصول اطمینان از قبول مفاد آن موافقت خود را اعلام و ارسال نمایند. ضمناً به دلیل ارجاعات آنی مستلزم است مشتری یک نسخه چاپی از مفاد سفارش را برای خود تهیه نمایند.

۱-۵- به لحاظ امکان وقوع جرح و تعدیل شرایط و ضوابط حاضر از سوی پویا هنر نوین در فواصل زمانی لازم است مشتریانی که مایل به ارسال سفارش هستند ابتدائأ جهت حصول اطمینان از قابل اجرا بودن مفاد شرایط را مرور نمایند.

۲- اطلاعات راجع به مجتمع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین

۲-۱- مدیریت وب سایت حاضر به عهده مجتمع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین دارای شماره ثبت ۱۸۹۸۵۴ در تاریخ ۱۳۸۱/۵/۶ و به نشانی دفتر مرکزی: تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸و کارخانه: جاده قدیم ساوه , بعداز سه راه آدران , نصیرشهر , بلوار ولایت , نبش خیابان اتحاد , پلاک ۵۷۳

۲-۲- جهت تماس با شرکت پویا هنر نوین ، لطفا به صفحه‌ی تماس با ما مراجعه کنید.

۳- پرداخت

۳-۱- مشتری می‌تواند در زمان سفارش با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب (شاپرک) و یا با انتقال کارت به کارت هزینه‌ها را بپردازد. در این صورت تا زمانی که پرداخت فوق الذکر به طور کامل دریافت نشود، پویا هنر نوین محصولات سفارشی ارسال نخواهد کرد.

۳-۲- پویا هنر نوین هیچ روش یا شرایط پرداخت دیگری را استفاده نمی‌کند، مگر اینکه به طور کتبی و صراحتاً رضایت خود را اعلام کند.

۳-۳- پویا هنر نوین برای هر محصولی که مشتری سفارش می‌دهد به طور جداگانه فاکتوری صادر می‌کند.

۳-۴- اگر مشتری تا تاریخ مقرر پرداخت، هیچ پرداختی به پویا هنر نوین نداشته باشد، پویا هنر نوین می‌تواند سفارش ثبت شده در وبسایت را حذف نماید.

۳-۵- در صورتی که مشتری در پرداخت اشتباهی کند، مسئولیت اطلاع بر عهده مشتری است تا با اطلاع به پویا هنر نوین، مشتری مبلغ اضافه پرداخت خود را یکجا دریافت کند. اگر بازپرداخت چنین مبلغی از پویا هنر نوین مشمول هزینه‌ی اضافی است، پویا هنر نوین حق دارد تا مبلغ هر هزینه‌ی اضافی را از مجموع مبلغ بازپرداختی به نفع خود کم کند و مابقی را مسترد کند.

۴- ارسال و تولید

۴-۱- موضوع ارسال سفارش به مدت زمان تولید و مدت زمان ارسال محصولات به مشتری بر حسب مسافت و مقصد نهایی ایشان مبتنی می باشد.

۴-۲- پویا هنر نوین تلاش خواهد کرد تا محصولات را در اولین فرصت ممکن بعد از پذیرش سفارش مشتریان ، محصولات به مشتریان خود تحویل دهد.

۴-۳- ارسال زمانی تکمیل خواهد شد که پویا هنر نوین محصولات را به آدرسی که مشتری در حین فرایند سفارش ارائه کرده است حمل کند. اگر مشتری به عنوان بنگاه اقتصادی خرید کند، ارسال زمانی تکمیل خواهد شد که پویا هنر نوین محصولات را به شرکت حمل‌و‌نقل پیشنهادی مشتری ارسال کند.

۴-۴- ارسال مجدد محصولات از زمان تکمیل فرایند بر عهده‌ی مشتری خواهد بود. مشتری تنها زمانی محصولات را تحویل می‌گیرد که پویا هنر نوین پرداخت کامل هزینه و قیمت محصولات را دریافت کرده باشد.

۴-۵- ارسال محصولات در طی ساعت‌های کاری عادی، یعنی از شنبه به پنج شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۷ بعدازظهر صورت خواهد گرفت.