تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

لوگو

🔷لوگو یک نماد گرافیکی است که به عنوان علامت تجاری و هویت سازمان شما شناخته می‌شود.  لوگو چهره و مشخصه یک برند است. از ویژگی های یک لوگو حرفه ای آن است که منحصر به فرد باشد. لوگو را می توان براساس استفاده از عناصری مانند نوشتار، شکل، خطوط و … با رنگ های مختلف طراحی نمود  که البته بهتراست بازتابی از نوع فعالیت سازمان باشد.

طراحی یک لوگو خوب و موفق باید دارای ویژگی هایی زیر باشد :

✅۱-  اعتبار و سنخیت: یک طراحی لوگو خوب و موفق باید بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین صاحب لوگو ( نام تجاری و برند) و تجارتی که لوگو به آن اشاره دارد ، برقرار نماید . باید با موضوع، مفهوم و خصوصیات برند همخوانی داشته و معنای خود را بسرعت به مخاطب انتقال دهد.
✅۲-  ماندگار و پایدار: یک طراحی لوگو خوب و موفق باید بتواند در طول زمان همراه با کسب و کار شما تکامل پیدا کند و ماندگاری خود را با تحمل طرح ها و مدهای مختلف در طول زمان از دست ندهد.
✅۳-  انعطاف پذیر: یک طراحی لوگو خوب و موفق باید بتواند به دو صورت سیاه و سفید (تکرنگ) و تمام رنگی چاپ و در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. بدون تغییر در ظاهر لوگو و معنی و مفهوم آن.

🎨🖍از لحاظ  فنی، هر کسی که اندکی با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی داشته باشد و حتی بدون دانش اصول طراحی و خلاقیت می‌تواند یک لوگو ایجاد کند. اما باید به هزینه طراحی لوگو به دید سرمایه‌گذاری در بخش برند و تبلیغات، و همچنین آینده کسب و کار نگاه کرد. طراحی لوگو نقطه شروع و هویت بصریِ کسب و کار شما است. طراحی یک لوگو خوب برای شما، ضمن ایجاد تصویر ذهنی ماندگار در ذهن مخاطبانتان در توسعه تجارت و بازاریابی برای شما نقش بسزایی را ایفا می‌کند. و باعث می‌شود که لوگوی شما به درستی و در هر زمانی به خوبی دیده شود.
روح و هدف از طراحی لوگو، اینست که شما به یک هویت و نام تجاری خاص در رسانه‌ها برسید این رسانه می‌تواند از کارت ویزیت یا سربرگ شما تا تبلیغات تلویزیونی را شامل شود.

نمونه طراحی لوگو توسط شرکت پویا هنر نوین
 بدین منظور آتلیه طراحی شرکت پویا هنر نوین، با استفاده از ایده های برتر و خلاقانه طراحان، در بخش طراحی لوگو شما را به سادگی بدین مقصود می رساند و موجبات دیده و شناخته شدن کسب و کارتان را فراهم می نماید.

لوگو