تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

نقش بسته بندی در صادرات

تبلیغات از ابزار اصلی بازاریابی است و بسته بندی حلقه تکمیل کننده زنجیر تبلیغات است. بسته بندی اهمیت فزاینده ای از نفوذ به بازارهای پر رقابت امروزی دارد. در طراحی بسته بندی کالاهای صادراتی ,توجه به بازارهای مصرف، قدرت خرید مردم در این بازارها و فرهنگ و سلیقه آنها ضروری است.

دیدگاهی وجود  دارد که “بسته بندی صادراتی” یعنی زرق و برق آن بیشتر باشد در حالی که بسته بندی صادراتی به دلایلی باید متفاوت باشد. این تفاوت دلایلی کاملا تکنیکی و تاکتیکی دارد. زمانی که صحبت از صاذرات می کنیم و بعد مسافرتی که کالاهای صادراتی می بایست طی کند توجه می  کنیم.

بنابراین دور بودن مقصد خود باعث می شود تغییراتی روی نوع مواد، نوع سیستم تکنولوژی و یا سیستم حمل  نقل انجام شود. یک کالا ممکن است به گونه ای طراحی شود که در صد کیلومتر اول ضعف خود را نشان دهد اما درصد کیلومتر بعدی ضعف ناشی از بسته بندی کاملا آشکار شود.

[us_single_image image=”9407″ size=”full” align=”center” el_class=”img2″]

برای نفوذ در بازارهای رقابتی پرتقاضا ، تمام عرضه کنندگان کالاهای مشابه به ویژگی های بسته بندی مناسب و شکیل توجه دارند  آنان که نسبت به این امر دقت نداشته باشند از بازار خارج خواهند شد.مدیران تولید و بازاریابی با هماهنگی و تلاش مشترک خود و درک اصول فرهنگی بازارهای فروش می توانند بسته بندی هایی مبتکر ارائه دهند که در افزایش فروش کالا و به حداکثر رساندن سود واحد تولیدی موثر باشد.

نوشته های مرتبط
1 دیدگاه

[…] بسته‎بندی هسته ‎ی اصلی استراتژی یک برند را در تبلیغات شکل می ‎دهد. دقت و خلاقیت فراوان در این کار پیام یک برند را به درستی منتقل کرده و بر حضور فعال یک شرکت در عرصه ‎ی تجارت جهانی تاثیر مثبت می‎ گذارد. […]

دیدگاه ها بسته شده اند.