تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

نقش تبلیغاتی بسته ‎بندی خلاقانه

تئوری یک برند، ارزش آن، کارآیی یک کالا و نوآوری ناب فاکتورهای مهمی هستند که با رعایت آنها در طراحی و بسته ‎بندی خلاقانه می‎توان بر ارزش یک استراتژی بازاریابی و تبلیغات افزود. تعیین هوشمندانه رنگ، ابعاد و یا شکل منحصر به فرد یک کالا توجه مشتریان را به خرید آن جلب می ‎کند.

بسته ‎بندی هسته ‎ی اصلی استراتژی یک برند را در تبلیغات شکل می ‎دهد. دقت و خلاقیت فراوان در این کار پیام یک برند را به درستی منتقل کرده و بر حضور فعال یک شرکت در عرصه ‎ی تجارت جهانی تاثیر مثبت می‎ گذارد.

تبلیغات می ‎تواند علاقه ‎‏‎ی مردم را جلب کند، می ‎تواند مردم را وادار کند که به نام تجاری شما فکر کنند و حتی آنها را به فروشگاه بکشاند. در هر حال هر قدم که هزینه کنید مردم کالای شما را نمی ‎خرند مگر آنکه تمام اصول ارتباطی را رعایت کنید. یکی از مهم ‎ترین اصول بسته ‎بندی این است که مفهومش ظاهر شما در مقابل مصرف ‎کننده است در لحظاتی بسیار حساس؛ لحظاتی که آخرین تصمیم خرید گرفته می شود.

تبلیغات در شبکه ‎های پر طرفدار اجتماعی نیز می ‎تواند در تمایل افراد به خرید کالاهایی با یک برند خاص موثر باشد. در عین حال توضیحات فروشنده برای متقاعد کردن مشتریان نیز نقشی مفید در این زمینه ایفا می ‎کند.

۷۰ درصد از تصمیمات خرید یک خریدار در فروشگاه گرفته شده و از طراحی و بسته ‎بندی یک کالای خاص تاثیر می ‎پذیرد. با وجود وفاداری بسیاری از مشتریان به برند های پر سابقه یک بسته ‎بندی هوشمندانه می ‎تواند ذهنیت مشتریان را نسبت به یک کالا تغییر دهد. طراحی یک کالا به نظریات شما جهت می دهد در نتیجه یک طراح باید خود را به جای مشتری قرار داده و از نگاه او به یک محصول بنگرد. نقش تبلیغاتی بسته ‎بندی خلاقانه ,پویا هنر نوین , بسته بندی مقوایی , جعبه مقوایی, کاغذ و مقوا , چاپ جعبه , چاپ افست , طراحی و گرافیک ,چاپ , صنایع چاپ و بسته بندی , بسته بندی مقوایی مواد غذایی , بسته بندی مقوایی دارویی, جعبه دارویی

نقش تبلیغاتی بسته ‎بندی خلاقانه

 

نوشته های مرتبط