نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان با همکاری مؤسسۀ نمایشگاه‌های فرهنگی کشور بخش کودک و نوجوان جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت ۲۰۱۸ شرکت می کند.

ناشران حوزۀ کتاب کودک و نوجوان که تمایل برای شرکت دارند می توانند همکاری خود را اعلام کنند در این زمینه ناشرانی که آثار ارائه شده تألیفی تصویری و قابل عرضه در بازارهای بین‌المللی داشته باشند و به شکل قانونی در ایران منتشر شده، اولویت با آثار منتشر شده در پنج سال اخیر است همچنین کتاب‌هایی که از فارسی به زبان‌های خارجی ترجمه شده یا دو زبانه باشند، در اولویت‌اند.

در عین حال ارسال چکیده‌ای به زبان فارسی (برای هر کتاب حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه) الزامی است، توصیه می‌شود در صورت امکان چکیده‌ای به زبان انگلیسی به همراه چکیدۀ فارسی آن ارسال شود و کتاب‌های ارسالی، بدون نقص چاپ و صحافی باشند ودقیق بودن اطلاعات ارسالی، به ویژه چکیدۀ فارسی، در انتخاب کتاب مؤثر است همچنین کتاب‌های ارسالی به نمایشگاه فرانکفورت بازگردانده نخواهند شد.

پیگیری عدم وصول کتاب‌ها از طریق پست به عهدۀ فرستندۀ کتاب خواهد بود همچنین در صورت تایید کتابهای ارائه شده جهت عرضه در نمایشگاه، ناشر بایستی وکالت فروش رایت آن را به انجمن ارائه بدهد.

لازم به ذکر است که همزمان با ثبت‌نام باید کتاب‌های مورد نظر، با پست پیشتاز به دبیرخانۀ بخش کودک و نوجوان در نمایشگاه فرانکفورت مستقر در انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به نشانی: تهران، بلوار کریمخان زند، ابتدای حافظ جنوبی، کوچۀ هورچهر، پلاک ۱۳، واحد ۲، طبقه اول، کدپستی ۱۵۹۳۹۳۸۴۱۳ حداکثر تا تاریخ ۲۰/۰۴/۱۳۹۷ ارسال گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۷-۸۸۹۱۸۸۳۶ تماس حاصل فرمایید.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت , پویا هنر نوین , کتاب , کتاب کودک و نوجوان , نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۸, نمایشگاه کتاب, چاپ

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *