تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

واردات کار چاپی به ایران

🔲 از ابتدای ماه اکتبر (مهر)حدود ۴۱ هزار تن کارچاپی وارد کشور شده است بدین ترتیب سالان ۶۵ هزار تن کارچاپی به کشور وارد می شود که در صورت تدام این روند، چاپ در ایران با بحران روبه رو خواهد شد.

🔲 رئیس شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران طی مصاحبه ای اعلام کرد: افزایش میزان واردات کارهای چاپی از خارج کشور خصوصا کشور ترکیه، زنگ خطری برای تولیدات داخلی است.

🔲 اعتماد مظاهری افزود: صنعت چاپ در طول سال های اخیر دچار مشکلات فراوانی شده است و از وضعیت خوبی برخوردار نیست، از سوی دیگر آمار واردات محصولات چاپی به کشور رو به افزایش بوده که نگرانی هایی را نیز در پی دارد. وی ادامه داد: توجه برخی مسئولان به حوزه چاپ، ظرف چند ماه اخیر و رایزنی های انجام شده نشان می دهد اگر عزم جدی در این زمینه باشد می توانیم بسیاری از مشکلات حوزه چاپ و نشر را کاهش دهیم و این مهم نیازمند همدلی است.

🔲 رئیس تعاونی چاپخانه داران بیان کرد: حوزه چاپ و نشر در کشور با بی مهری های متعددی روبه رو شده و این مهم خود زمینه را به منظور تضعیف بیش از پیش از حوزه فراهم کرده است. مظاهری ضمن اشاره به واگذاری برخی وظایف حوزه چاپ به بخش صنعت اظهارداشت: بلاتکلیفی و بی توجهی به تفکیک های صورت گرفته زمینه را به منظور افزایش مشکلات و رکود بیش از پیش حوزه چاپ و نشر را افزایش داده است

واردات کار چاپی به ایران ,پویا هنر نوین,بحران برای چاپخانه ها,محصولات چاپی,حوزه چاپ,بسته بندی,چاپ جعبه,گرافیک ,طراحی,چاپ,واردات

 

نوشته های مرتبط