وضعیت کنونی بازار کاغذ

 

رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا گفت: از ۶۰۰ واحد صنفی فعال در تولید کاغذ، تعداد ۱۰۰ واحد صنفی تعطیل شدند.

حسین میرباقری رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا، درباره وضعیت کاغذ و مقوا در بازار اظهار کرد : درحال حاضر مشکلات کاغذ حل نشده و نمی‌ توان اظهار نظری درمورد آن داشت.

او، با اشاره به اینکه مشکلات مربوط در مورد کاغذ بسیار است، تصریح کرد: باتوجه به اینکه وزارت ارشاد مسئول تولید کاغذ است، بنابراین پرداخت مالیات هم باید از طریق همین وزارتخانه صورت گیرد، چرا که اتحادیه‌ ها در زمینه تولید و خرید و فروش آن نقشی ندارند.

میرباقری، با بیان اینکه ۶۰۰ واحدصنفی تولید کاغذ در تهران مشغول به فعالیت هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۰۰ واحد صنفی تعطیل شدند، بنابراین اگر این روند ادامه دار باشد مابقی واحد‌ های فعال در این صنف تعطیل خواهند شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا، تأکید کرد: کارگروه کاغذ در وزارت ارشاد تشکیل شده، این درحالی است که اتحادیه کاغذ و مقوا در آن نقشی ندارد.

به گفته میرباقری، اتحادیه کاغذ و مقوا نزدیک به ۵۰ سال فعالیت می‌کند، اما هنوز مشکلات مربوط به آن زیاد است و از مسئولان درخواست می‌ شود که به مشکلات این صنف توجه ویژه‌ ای داشته باشند.

درحال حاضر صنعت کاغذ وضعیت چندان مناسبی ندارد و متأسفانه هستند افرادی فرصت طلب که وارد بازار شده و عرصه را برای مصرف کننده تنگ‌ تر می‌ کنند.وضعیت کنونی بازار کاغذ, پویا هنر نوین , کاغذ و مقوا , قیمت کاغذ, قیمت مقوا, مقوای بسته بندی, جعبه, جعبه مقوایی,تعطیلی چاپخانه ها, چاپخانه

وضعیت کنونی بازار کاغذ, پویا هنر نوین , کاغذ و مقوا , قیمت کاغذ, قیمت مقوا, مقوای بسته بندی, جعبه, جعبه مقوایی,تعطیلی چاپخانه ها, چاپخانه

وضعیت کنونی بازار کاغذ, پویا هنر نوین , کاغذ و مقوا , قیمت کاغذ, قیمت مقوا, مقوای بسته بندی, جعبه, جعبه مقوایی,تعطیلی چاپخانه ها, چاپخانه

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *