تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

پویا هنر

پویا هنر نوین


فایل طرح لایه باز | دانلود انواع فایل های لایه باز تقویم سال ۹۸

 خدمات پویا هنر نوین | بزرگترین مجموعه چاپ و بسته بندی در ایران

پویا هنر نوین با ارائه کلیه کاغذهای و خدمات کامل پس از چاپ سعی بر این دارد تا کاری کاملا بی نقص و یکتا را تحویل مشتریان خود دهد.در این راستا در تمامی مراحل چاپی تیم متخصص مهندسی محصول کار شما را از زمان تحویل طرح تا تحویل بسته بندی به شما رصد می کنند.

بالطبع اصولی ترین روش برای داشتن بسته بندی مناسب ارائه ی مشاوره توسط کارشناسان مربوطه است. کارشناسان ما در واحد بازرگانی با مشورت و همفکری با کارشناسان خبره تیم مهندسی محصول و دریافت نیازها و خواست های مشتریان، تلاش بر این دارند تا جعبه ای مناسب را با در نظر گرفتن کلیه موارد به مشتریان محترم پیشنهاد دهند.

فایل های طراحی شده مورد نظر مشتریان خود را به صورت رایگان مورد بررسی قرار می دهیم تا در صورت داشتن خطا قبل از مراحل چاپ آن را با هماهنگی مشتری برطرف نماییم. همچنین ناظر چاپ ما در تیم مهندسی محصول کلیه کارهای چاپی را از زمان تحویل به لیتوگرافی رصد خواهد کرد و در صورت درخواست، مشتری نیز می تواند ناظر چاپ خود را نیز به چاپخانه ی بزرگ پویا هنر نوین بفرستد.

ما همیشه در تلاشیم به غیر از جعبه های مرسوم بازار در صورت درخواست مشتری بر طراحی ساختار و گرافیک خاص مشتری فکر کرده و ایده های نو و تازه ای را با در نظر گرفتن کلیه استانداردهای بسته بندی، حمل و نقل و بازار به مشتریان خود ارائه دهیم.

در صورت استعلام قیمت شما می توانید هزینه تمام شده محصول خود را به صورت پیش فاکتور و یا فاکتور رسمی خود را به صورت PDF دریافت و دانلود کنید. همچنین هزینه های ارسالی هزینه بسته بندی کار نهایی و ارسال نیز محاسبه می شود و در صورت درخواست مشتری مبنی بر حمل و نقل محصول خود هزینه ارسال از فاکتور کسر خواهد شد.

در پویا هنر نوین با استفاده از استاندارد سازی و برنامه ریزی تیم مهندسی محصول این امکان را فراهم کردیم تا بتوانیم محصول مورد نظر شما را در زمان تایید شده و اسرع وقت به مشتری تحویل دهیم.لازم به ذکر است حتما قبل از ارسال با نماینده شرکت مورد نظر هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.

 مشتریان پویا هنر نوین | در صنایع سلولزی ، غذایی ، دارویی ، صنعتی ، آرایشی و بهداشتی و…

خبرنامه پویا هنر نوین | آخرین اخبار و مقالات آموزشی در صنعت چاپ و بسته بندی