تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

چاپ جعبه اسباب بازی

🔷 اسباب بازی به طور معمول وسیله ای برای سرگرم کردن کودکان و حیوانات خانگی است و در پدیدار شدن استعداد هایشان کمک شاینی می کند, البته دور از نظر نیست که توسط بزرگسالان هم مورد استفاده قرار گیرند؛ بدین ترتیب مورد مهمی که سبب می شود تا یک اسباب بازی در بازار فروش چشمگیری داشته باشد و مشتریان را به او جذب شود, بسته بندی خلاقانه و متمایز آن است.

🔷 بسته بندی اسباب بازی به سه نوع دسته بندی می شود:
۱/ بسته بندی کوتاه مدت برای نگه داری محصول تا زمان فروش
۲/ بسته بندی طولانی مدت برای نگه داری محصول به عنوان دکوری یا کلکسیون
۳/ بسته بندی محصول به گونه ای که قسمتی از آن باشد.
در بسته بندی نوع اول باید همچنان از طرح های دلفریب و جذاب استفاده کرد تا در نگاه اول مشتری را به سمت خود بکشاند و او را ملزم به خرید کند و اصولا از جعبه مقوایی برای ساخت این نوع بسته بندی ها استفاده می کنند.
برای دو نوع دیگر از مصالح و مواد با ارزش تر و مقاوم تر همچنین بهداشتی استفاده می شود و در ساختار برخی بسته ها به جز پلیمر ها اتیلن و ….. از فلزات نیز استفاده می شود زیرا ضروری است بسته بندی های این دو گروه از قدر و پایداری خوبی برخوردار باشند تا در طول چندین سال موجب فرسودگی و مندرس شدن اسباب بازی نشوند و زیبایی و جلوه اولیه را حفظ کنند؛ در طی زمان که چاپ بر روی فلز ترقی کرد و برای طراحان چالشی ایجاد شد تا در بروز خلاقیت و طرح های جدید با یکدیگر رغابت کنند.
حال شرکت پویا هنر نوین این افتخار را دارد تا با همکاری گروهان ماهر طراحی خود جایگاه بالایی در طراحی و چاپ را ازآن خود سازد و با بهره گیری از بهترین متود های روز بازار و متریال های بهداشتی در ساخت جعبه‌ها, محصولی ممتاز را وارد بازار کتد.

چاپ جعبه اسباب بازی

چاپ جعبه اسباب بازی , جعبه اسباب بازی , چاپ جعبه اسباب بازی , جعبه اسباب بازی , چاپ جعبه اسباب بازی , جعبه اسباب بازی 

نوشته های مرتبط