تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

چاپ جعبه زعفران

چاپ جعبه زعفران

زعفران گیاهیست از گروه زنبقیان که دارای خواص دارویی بسیاری می باشد . از زعفران برای خوش‌ طعم و رنگ کردن غذا ها به خصوص در ایران استفاده می‌شود.

گیاه زعفران در شهرهای مختلف ایران تولید می‌شود و یکی از محصولات صادراتی ایران می باشد. زعفران در ابتدا ویژه منطقه خراسان بود ، اما بعدها در دیگر جاهای کشور پنهاورایران نیز کشت شد.

بهترین جای ایران برای کشت زعفران قطعا باید در بین شهرهای استان خراسان جستجو کنیم؛ چون مرغوب ‌ترین و با کیفیت ترین نوع زعفران از ابتدا مربوط به این منطقه بوده است.

منطقه خراسان سابقه بسیاری در کشت زعفران دارد و برند زعفران به نام یکی از شهرهای این استان رقم خورده است.

حال با توجه به فروش روز افزون این محصول و اهمیت بسته بندی مناسب و با توجه به ازدیاد شرکت ها و کارخانه ها برای تولید هر چه با کیفیت تر این محصول ، رقابت بین آن ها نیز به همان نسبت افزایش یافته است و در این میان بسته بندی مناسب یکی از عوامل ایجاد رقابت به شمار می رود ، زیرا یک ابزار قدرتمند برای به فروش رساندن این محصول می باشد .

شرکت صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین ، پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی جعبه های مقوایی با داشتن کادری مجرب این افتخار را دارد تمام مراحل از صفر تا صد یک بسته بندی مناسب و با کیفیت را برای محصولاتی همچون زعفران که بازار فروش منحصر به فردی دارد به طور کامل انجام دهد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *