تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

طراحی و چاپ انواع جعبه و کارتن ماسک

طراحی و چاپ انواع جعبه و کارتن ماسک
[us_single_image image=”21106″]

طراحی و چاپ انواع جعبه و کارتن ماسک

کاربرد ماسک برای کاهش انتقال میکروب‌ها در برخی کشورها سابقه‌ای طولانی دارد. اما بسیاری از خانواده‌ها سال 2020 (1398-1399) را به عنوان اولین سالی که ماسک زدند، بیاد خواهند داشت.  اگر قبلا ماسک نزده‌اید، احتمالا سؤالات بسیاری دارید. برای اینکه به شما کمک کنیم بهترین تصمیم را برای خانواده‌تان بگیرید، جدیدترین اطلاعات تخصصی را درباره ماسک‌ها و بیماری کرونا جمع‌آوری کرده‌ایم. و هم چنین درباره اهمیت بسته بندی محصول و چاپ جعبه ماسک صحبت خواهیم کرد.

استفادهٔ درست از ماسک مناسب می‌تواند:

۱) باعث کاهش محسوس پخش قطرک‌های تنفسی حامل ویروس شود.

۲) مانع ورود قطرک‌های ریز تنفسی حامل ویروس به بینی و حلق و ریه افراد سالم شود یا از آن بکاهد.

۳) از آلوده‌ شدن بینی و دهان با دست جلوگیری کند.

ماسک‌ها بر سه نوعند:

 

1) ماسک‌های پارچه‌ای و خانگی

2) ماسک‌های جراحی

3) ماسک‌های مرسوم به رسپیراتور یا N95، N99 یا PPE2 و PPE3

 

کار ماسک‌های پارچه‌ای و جراحی جلوگیری از پخش و انتقال قطرک‌های تنفسی حاوی ویروس است و بهمین دلیل در همه‌گیری‌های تنفسی به عموم توصیه می‌شوند. ماسک‌های رسپیراتور (مانند N95) هم از پخش قطرک‌های تنفسی جلوگیری می‌کنند هم فرد را از قطرک‌های ویروس‌دار دیگران محافظت می‌کنند و بنابراین کادر درمان از آنها استفاده می‌کنند. مهمترین دلیل استفاده عمومی از ماسک جلوگیری از پخش و انتقال ویروس توسط مبتلایان یا ناقلان بی‌علامت است.

چاپ فوری جعبه ماسک جراحی یا جعبه ماسک سه لایه

علاوه بر این با توجه به سرعت انتشار و انتقال ویروس و اهمیت نگهداری و محافظت از ماسکهای تولید شده، هر چه بیشتر نقش بسته بندی و کیفیت مقوا و خدمات چاپ پر اهمیت تر خواهد شد. ما در مجموعه پویا هنر نوین با استفاده از مواد و متریال درجه یک و سرعت تولید بالای بسته بندی این محصول در زمان کوتاهتری در کنار تولید کنندگان محترم خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش دیجیتال ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط:

همه چیز درباره ماسک و چاپ جعبه ماسک

چاپ فوری جعبه ماسک

دانلود خط قالب جعبه ماسک به صورت PDF

 

[us_contacts address=”دفتر مرکزی : تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸” phone=”شماره تماس دفتر مرکزی: 02188921613″ email=”support@pooya-honar.com”]
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *