تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

چاپ جعبه مواد غذایی

جعبه مواد غذایی

جعبه مواد غذایی امری مهم در برند سازی یک رستوران یا یک شرکت مواد غذایی محسوب میشود، زیرا این جعبه محصول است که در طول زمان در ذهن مخاطب و مشتری شما نقش میبندد و در ذهنش ماندگار میشود. جعبه مواد غذایی در دسته بسته بندی های مصرفی قرار میگیرد و از این رو در تماس مستقیم با خریداران خود قرار دارد.

نقش چاپ جعبه و بسته بندی

تقریبا همه محصولات ساخته دست بشر که با استفاده از منابع طبیعی تولید یا ساخته میشوند نیازمند بسته بندی اند، این نیاز را میشود از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد. امنیت، ایمنی وسلامت، هویت بخشی و در نهایت حمل و نقل که همه این موارد نیاز مبرم به جعبه و بسته بندی برای تحقق دارند. حضور بسته بندی امروزه محصور به مکان و زمان بخصوصی نیست وبه معنای واقعی کلمه همه جا حاضر است، واقعا آیا میتوان چیزی را مثال زد که در بسته بندی عرضه نشود؟ شاید بشود چند مورد مثال زد اما تعدادشان بسیار کم است، امروزه حتی محصولات زراعی و کشاورزی و باغی نیز حداقل دارای یک لیبل هستند و لیبل هم یک بسته بندی محسوب میشود.
بسته بندی ابتدایی ترین نیاز هر محصول برای ورود به بازار است زیرا تولید کنندگان برای شناساندن محصولات خود به بازار نیاز مبرمی به آن دارند.

نکات ضروری در چاپ جعبه مواد غذایی

  • سعی کنید جنسی را برای چاپ جعبه خود انتخاب کنید که قابل بازیافت باشد یا بتوان برای کارهای دیگر استفاده کرد.
  • جعبه باید یک حس خوب به مشتری منتقل کند.
  • انتخاب یک جعبه مناسب میتوان روی فروش محصول شما نیز تاثیر بگذارد و در کل معرف شما، برندتان، کیفیت، اطلاعات مفید و برای خریدار باشد. پس در انتخاب آن توجه کنید.