چاپ جعبه کبریت

جعبه کبریت یا قوطی کبریت، جعبه ای مقوایی (در گذشته از چوب نازک) است که به دو طرف سطح خارجی آن کاغذی نازک می‌چسبانند. طول این جعبه حدود ۵ سانتی‌متر و عرض آن حدود ۳ سانتی‌متر می‌باشد و ارتفاعش حدود یک سانتی‌متر و نیم است که چوب‌های کبریت را در آن می‌چینند. دو پهلوی این جعبه سنباده مانند و زبر است، تا پس از کشیدن کبریت بر آن سطح، کبریت آتش گیرد. با توجه به بسته بندی کوچک و سبک جعبه کبریت، می توان شکل ظاهری آن را متنوع و جذاب تولید کرد تا در کنار کاربردی بودن جنبه تزیینی نیز داشته باشد.

مساله مهم در چاپ جعبه اینست که مشتریان قبل از دیدن محصول شما جعبه آن را خواهند دید حتی قبل از این که بخواهند از کیفیت محصول درون آن با خبر شوند. در نتیجه شکل ظاهری و نوع بسته بندی بسیار اهمیت دارد. تیم متخصص ما در صنعت طراحی و چاپ پویا هنر نوین در تلاشند تا جعبه های مقوایی در خور و شایسته ای را برای تولید کنندگان با کیفیت ایرانی فراهم کنند و ایده های خلاقانه و نوین را در چاپ جعبه کبریت اعمال کرده و بسته بندی های زیبایی را به بازار عرضه نمایند.

چاپ جعبه کبریت

آتش٬ آموزش جعبه٬ بسته بندی٬ بسته بندی خلاقانه٬ بسته کبریت٬ جعبه صنعتی٬ جعبه کبریت٬ صنعت چاپ٬ طراحی٬ قوطی کبریت٬ مقوا٬ پویا هنر نوین٬ پویاهنر٬ پویاهنرنوین٬ چاپ جعبه کبریت٬ چوب کبریت٬ کبریت٬ گرافیک

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *