تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

چاپ روتاری کارتن چیست؟

چاپ روتاری کارتن چیست؟

چارپ روتاری در تهران

چاپ روتاری کارتن چاپ  روتاری نوعی ماشین در صنعت چاپ است که در آن تصویر مورد نظر برای چاپ، بر روی سیلندری حک شده است. با استفاده از این دستگاه می‌توان بر روی سطوح فراوانی از قبیل کاغذ، کارتن و پلاستیک اقدام به چاپ نمود. سطوح مورد نظر برای چاپ می‌توانند به طور کاغذ (Sheet fed) یا رول (Web fed) و پیوسته به دستگاه منتقل و پس از آن سایر مراحل (مانند برش، نقش برجسته، وارنیش و …) بر روی آن انجام شود.

دستگاه روتاری کارتن چیست؟

دستگاه روتاری کارتن برای برش مقوا و پلاستیک و ورقه های فلزی و انواع مختلف کارتن و حتی کاغذ مناسب است.با استفاده از این دستگاه می توان اشکال مختلفی را بر روی انواع کارتن ایجاد کرد و که بیشتر برای تولیدات انبوه و در مقیاس بالا مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این دستگاه می توان تولیدات یک کارگاه را به بالاترین حد خود رساند.اشکال دقیقی که به وسیله ی این دستگاه آماده می شود باید بدون دخالت دست و عدم استفاده از قیچی و یا شابلون و … است.کسانی که به صرفه جویی در زمان اعتقاد دارند مطمئنا از این دستگاه بهره ی کافی را می برند و از آن استفاده می کنند.

مزایای تولید کارتن با این دستگاه

تولیداتی که به وسیله کارتن سازی پویا پک نوین ساخته می شوند دارای مزیت های گوناگونی می باشند که از جمله ی آنها به کیفیت عالی کارتن های بسته بندی محصولات داخلی که برای صادرات بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.میوه هایی مانند کی وی و توت فرنگی که با توجه به اینکه جز میوه هایی هستند که امکان خراب شدن انها در جا به جایی ها وجود دارد از این نوع بسته بندی کارتن بهره می گیرند که دارای مزیت است.یکی دیگر از مزایای آن بسته بندی خلاقانه و حرفه ای است که برای بسیاری از مشتریان می تواند در نوع خود جالب و جذاب باشد.برش هایی که در کارتن های تولیدی اعمال می شود به صورت یک نواخت و یک دست می باشد و فاقد هرگونه اشکال می باشد.یکی دیگر از مزایای آن صرفه جویی در زمان است که به نسبت سایر دستگاه ها از طول زمان کمتری برای تولید محصولات برخوردار است.
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *