تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

چهارمین نمایشگاه چاپ و تبلیغات مازندران

چهارمین نمایشگاه چاپ ، بسته بندی ، تبلیغات و بازاریابی مازندران با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل نمایشگاه بین المللی مازندران واقع در قائمشهر گشایش یافت.

به گزارش چاپ ونشر به نقل از ایرنا ، شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در فضایی به مساحت کمتر از ۲ هزار متر مربع با ۳۲ غرفه به نمایش گذاشتند.

علاوه بر مازندران ، شرکت هایی از استان های تهران ، قزوین و همدان در این نمایشگاه حضور دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در حاشیه گشایش این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در کنار برگزاری این نمایشگاه ۲ کارگاه آموزشی داریم ، گفت : کارگاه اول در حوزه تبلیغات ، بازاریابی و فروش و کارگاه دوم در حوزه صنعت چاپ و یافته های مدرن است .

احد جاودانی بیان کرد : فعالین حوزه تبلیغات ، صنعت چاپ با بازدید از این نمایشگاه می توانند ، از جدیدترین یافته ها و تولیدات مدرن صنعت چاپ آشنا شوند.

وی همچنین با بیان اینکه در حال حاضر ۴۷۰ واحد چاپ در این استان فعالند ، گفت که این واحدها در حوزه صنعت چاپ استان مازندران فعالیت خوبی دارند و ما در همه شهرهای مازندران به خوبی توانسته ایم از خدمات صنعت چاپ بهره مند شویم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، ادامه داد : همچنین در این راستا تعدادی از شرکت های چاپ ما علاوه بر آنکه تولیداتشان را در داخل کشور مورد استفاده قرار می دهند ، در خارج از کشور هم تولیدات خود را صادر می کنند.

** ۲ پروژه ملی و فرهنگی در استان مازندران

جاودانی با اعلام اینکه در استان مازندران ۲ پروژه ملی و فرهنگی در دست اقدام داریم ، افزود : پروژه کتابخانه مرکزی و تالار مرکزی ساری ۲ پروژه مهم ما در سطح استان است .

وی با اشاره به اینکه تالار مرکزی ساری ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، گفت : با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرارداد تجهیز تالار مرکزی بسته شده است که امیدواریم این پروژه تا پایان بهار سال ۹۷ به بهره برداری رسد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه این بزرگترین پروژه فرهنگی شمال کشور است ، افزود : ۱۷ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه نیاز است که این بودجه هم فراهم شده است .

نمایشگاه چاپ و تبلیغات مازندران همه روزه تا ۲۲ دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای علاقه مندان است .

چهارمین نمایشگاه چاپ و تبلیغات مازندران

 

نوشته های مرتبط