تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد ۸
تهران , میدان فاطمی , خیابان جویبار , کوچه میرهادی شرقی , پلاک ۱۹ , واحد 8
02188921613

کاهش فروش کاغذ رول

با توجه به فروش بخش مهمی از خمیر ویرجین تولیدی، مقادیر فروش کاغذ رول سفید کاهش داشته است و از ۱۹٫۹۶۰ تن در مدت مشابه سال قبل به ۱۳٫۴۰۴ تن رسیده است.

سود محقق شده شرکت کاغذ پارس با ۱۳۶ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۴۰۸٫۸ میلیارد ریال رسیده است. این سود معادل کل سود سال مالی گذشته می باشد. درآمد های عملیاتی شرکت با ۶۷ درصد رشد نسبت به شش ماهه سال گذشته به ۱٫۱۹۶ میلیارد ریال افزایش یافته است.

محصولات اصلی شرکت کاغذ رول سفید و خمیر ویرجین می باشد. با توجه به نرخ قابل توجه نرخ ارز و همچنین رشد قیمت های جهانی کاغذ، شرکت در شش ماهه اخیر اقدام به صادرات بخش اعظم خمیرویرجین تولیدی خود نموده است، به طوری که مقادیر فروش این فرآورده با ۱۷۵ درصد رشد نسبت به شش ماهه سال گذشته به بیش از ۲۱ هزار تن رسیده است. با توجه به فروش بخش مهمی از خمیرویرجین تولیدی، مقادیر فروش کاغذ رول سفید کاهش داشته است و از ۱۹٫۹۶۰ تن در مدت مشابه سال قبل به ۱۳٫۴۰۴ تن رسیده است.

پیشنهاد میکنیم مطلب ” آشفتگی بازار کاغذ ” را نیز مطالعه نمائید

نرخ میانگین فروش هر تن خمیر ویرجین در دوره شش ماهه منتهی به پایان اردیبهشت سال جاری به ۳۱٫۳ میلیون رسیده است که در حدود ۵۰ درصد رشد در قیمت ها را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد. نرخ میانگین محصول کاغذ رول سفید نیز در دوره شش ماهه به ازای هر تن ۳۱٫۹ میلیون ریال بوده است و این در حالی است که در دوره مشابه سال قبل این نرخ به ازای هر تن، ۲۳٫۳۸ میلیون ریال بوده است. بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت، نرخ های فعلی ویرجین و کاغذ رول سفید در حال حاضر به ترتیب ۳۶٫۴۷ و ۳۵٫۳ میلیون ریال می باشد.

کاهش فروش کاغذ رول

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *