تولید جعبه مقوایی لامپ

تولید جعبه مقوایی لامپ خود را با طراحی منحصر به فردی که مدنظر دارید به صنایع چاپ و بسته بندی پویا هنر نوین در زمینه چاپ و تولید جعبه و بسته بندی بسپارید.

به طور معمول به منظور تولید جعبه های مقوایی لامپ های هالوژنی، لامپ های شمعی و لامپ های حبابی از جعبه های ساخته شده با مقوای ایندربرد و برخی مواقع نیز مقوای پشت طوسی استفاده می شود. مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی در کیفیت متریال به کار برده شده در ساخت آن ها با هم متفاوت هستند. اما بر روی تمامی این جعبه ها می توان بدون محدودیت رنگ چاپ را انجام داد. در ادامه بیشتر با انواع جعبه لامپ آشنا خواهیم شد:

برای مشاوره و سفارش روی پویا هنر نوین کلیک کنید.

انواع جعبه محصولات روشنایی

امروزه محصولات مختلفی تحت عنوان محصولات روشنایی برای روشن نگه داشتن فضاهای مختلف به کار برده می شوند که از بین آن ها می توان به لامپ های ال ای دی، لامپ هالوژن، لامپ مهتابی، لامپ شارژی، لامپ شمعی، لامپ سیگنال،تستر لامپ و… اشاره نمود. تمامی این لامپ ها برای ورود به بازار فروش و نیز صادر شدن به جعبه ای نیاز خواهند داشت تا ضمن مراقبت از آسیب های احتمالی پوشش بهتری نیز برای فروش به آن ها ببخشد.

1. جعبه لامپ هالوژن

به طور معمول برای بسته بندی لامپ های هالوژن از جعبه هایی با مدل های مختلف از جمله درب قفلی، درب دارویی و یا کیبوردی استفاده می شود. در مورد بسته بندی لامپ بهتر است که لامپ ها ابتدا هر یک با جعبه ای مقوایی بسته بندی شده و در نهایت این بسته های مقوایی درون یک جعبه  کارتنی بزرگ قرار داده شوند.

برای داشتن جعبه لامپی با قیمت مناسب تر می توانید به سراغ مقوای پشت طوسی با چاپ تک رنگ بروید.

2. جعبه لامپ شمعی

پیش از طراحی جعبه توصیه می شود بازار هدف را شناسایی کرده تا بتوانید بهترین طراحی را برای جعبه محصول خود انتخاب کنید. در صورتی که بیشتر مشتریان شما به دنبال قیمتی ارزان هستند شما می توانید برای کاهش هزینه های بسته بندی راهکارهایی را پیاده کنید. در واقع بسته به بودجه و سطح انتظارات مشتریان شما می توانید به سراغ چاپ جعبه تک رنگ، چند رنگ و لمینتی بروید.

3. جعبه لامپ ساده

به طور معمول برای بسته بندی لامپ های ساده و معمولی از جعبه های درب دارویی استفاده می شود. این نوع جعبه برای لامپ های وات مختلف، لامپ ال ای دی، لامپ کم مصرف، لامپ هالوژنی، شمعی و… نیز قابل استفاده است.

4. جعبه پنجره ای

این جعبه ها که در واقع امکان مشاهده بخشی از محصول را برای مشتری فراهم می کنند زیبایی و جذابیت خاصی را به محصول داده و برای آن که گرد و غبار و آلودگی به درون جعبه راه پیدا نکند این بخش با طلق پوشیده می شود.

5. جعبه لوکس

برخی از لامپ ها به اندازه ای شیک و جذاب هستند که حتی برای هدیه دادن نیز می توانند گزینه ای بسیار ایده آل به شمار روند از این رو بسته بندی آن ها هم باید به اندازه خود آن ها خاص و جذاب باشد. برای زیبایی هر چه بیشتر جعبه این لامپ ها از چاپ برجسته، طلاکوبی و یا نقره کوبی استفاده می شود.

6. جعبه کرافت

این نوع جعبه بیشتر با هدف جلب نظر عده ای خاص به کار برده می شود. غالباً از این جعبه ها برای بسته بندی لامپ های کم مصرف و طرفدار محیط زیست استفاده می شود.

7. جعبه لامپ رو میزی، سقفی ، آباژور و…

امروزه از نظر سایز لامپ های رومیزی و آباژور در انواع مختلفی می باشند و به نسبت لامپ ها و چراغ های سقفی بزرگ تر هستند. به منظور بسته بندی این محصولات جهت جلوگیری از آسیب دیدگی آن ها در زمان جابجایی، از کارتن های محکم استفاده می شود.

8. جعبه لامپ ال ای دی

جعبه لامپ های ال ای دی اگر چه همچون جعبه لامپ رشته ای است اما از نظر طرح و چاپ، جعبه آن ها با هم متفاوت می باشد. برای بسته بندی این نوع لامپ از جعبه های درب قفلی، درب دارویی یا کیبوردی استفاده می شود.

9. جعبه لامپ CFL

تولید لامپ فلورسنت فشرده یا همان CFL در ابعاد متفاوتی انجام شده و برای آن می توان از جعبه ای با طرح و رنگ و ابعاد دلخواه استفاده نمود. برای جلوگیری از آسیب دیدگی این لامپ نیاز است که آن را در جعبه محکمی بسته بندی کرد. در بسته بندی این نوع لامپ هم از جعبه های درب قفلی، درب دارویی یا کیبوردی استفاده می شود.

10. جعبه لامپ فلورسنت

لامپ های فلورسنت نیز در ابعاد لامپ های رشته ای تولید و عرضه می شوند و به منظور کاهش مصرف انرژی در خانه انتخابی مناسب می باشند. ابعاد جعبه این نوع لامپ نیز بسته به اندازه لامپ مورد نظر قابل سفارش است.

11. جعبه مادر – کارتن لامپ

با استفاده از این جعبه ها که در سایزی بزرگ هستند می توان چندین لامپ را برای حمل و نقل راحت تر بسته بندی کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *